Миронівський НВК - Естафета Перемоги
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Патріотичне виховання юного покоління
 
Естафета Перемоги
 

1939-1945. ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

 

ВАМ ВКЛОНЯЄМОСЬ НИЗЬКО-НИЗЕНЬКО

ЗА ВРЯТОВАНИЙ ОЦЕЙ СВІТ

Сьогодні, напередодні 9 Травня, дорослі і діти добре усвідомлюють, якою ціною давалася Перемога. Тож вшанувати світлу пам’ять синів і дочок, які не повернулися з поля бою до рідного отчого дому, прийшли до меморіалу Слави учні 4-А класу з класним керівником Г.І.Іщенко. Кожен із школярів, хто живе на цій прекрасній землі, завдячує їм, полеглим і живим солдатам Другої світової війни, які захистили і зберегли  неповторну велич-красу землі української. Червоні тюльпани лягли до підніжжя солдатів-героїв, як символ безмежної дитячої вдячності і вічної пам’яті про визволителів.  

 

У ЗАДУМІ  БІЛЯ ВІЧНОГО ВОГНЮ

Сонячного квітневого дня учні 1-А класу разом із учителем Ольгою Григорівною Мокрієнко  здійснили ходу  на священне місці в Миронівці – меморіал Слави. Найменші учні нашого навчального закладу зі слів свого наставника почули (дехто вперше)  про події страшних 1939-1945 років.  І хоч, на жаль, про  жахливе  слово «війна» школярі  чують  нині від дорослих, старших друзів, зі  ЗМІ, та  довготривалі  відлуння минулого століття залишають у маленьких душах  недитячі емоції, почуття.  Дякуючи полеглим за сьогодення, діти поклали живі квіти до Вічного вогню та погруддя Героям Радянського Союзу.

 

Мужність і відвага крізь покоління

Нещодавно у 8-А класі (класний керівник Ковалишина О.В.) було проведено відеоурок з обговоренням «Мужність і відвага крізь покоління» з переглядом документального фільму «Битва за Київ». Діти слухати спогади ветеранів про танкові бої на Букринському плацдармі, про штурм Дніпра, про визволення Києва. Жахіття війни, біль людей, які її пройшли - це не 40 хвилин на екрані, це вічна пам'ять в наших серцях.  

 


НАШОМУ ВЕТЕРАНУ – 90 РОКІВ

19 грудня Микола Якович Тарченко, ветеран  Другої світової війни, відсвяткував своє  90-ліття. Учні 3-А класу підтримують дружні стосунки із Миколою Яковичем, адже є що розповісти дітям людині, на долю якої випало багато життєвих випробувань: розруха і голодомор, репресії і війна, труднощі повоєнної відбудови.  Ратний і трудовий шлях М.Я.Тарченка – віддзеркалення цілої епохи, героїчної і трагічної. Тож,  завітавши на обійстя ветерана, третьокласники віншували Миколу Яковича зі славним ювілеєм    і побажали йому здоров’я на багато-багато літ, а також щоб якнайшвидше здійснилося його бажання – бачити Україну сильною і процвітаючою.


2013-2014 н.р.

ПЕРЕМОГИ ВЕЛИКОЇ СВЯТО

         Напередодні величного свята  - Дня Перемоги  - до учнів 2-А класу завітали на урок мужності поважні гості: ветеран Великої Вітчизняної війни Микола Якович Тарченко та воїни-афганці Заспа Іван Олексійович  і Шупик Володимир Анфимович.  Відбулася  цікава бесіда, адже старшому поколінню, учасникам бойових дій  різних років, було про що розповісти дітям. Тож слухали гостей  другокласники   уважно, розповіді запрошених  схвилювали всіх. А організувала цю зустріч учитель 2-А класу Марина Іванівна Міщенко.


Акція «Привітаймо ветерана»

Напередодні 09 травня учні відвідали оселі учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, щоб привітати їх зі світлим святом Перемоги. На жаль,  у нашому мікрорайоні із кожним роком усе менше залишається ветеранів серед нас. Тож  учні 10-их класів привітали з Днем Перемоги  колишнього вчителя школи,  фронтовика Гриненка Петра Сидоровича, учні 7 – Б класу побували в  Мосіяченка Дмитра Васильовича, восьмикласники – у Харченка Григорія Тимофійовича. А  учні 5-Б класу завітали до господи жінки-фронтовички Товстоноженко Марії Омельянівни,  учні 6-А класу привітали ветерана Тарченка Миколу Яковича. 

 


Хода "Безсмертний полк"


 

Акція "Добрий день, ветеране!" 
 

Із  Днем захисника Вітчизни учні Миронівського НВК вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, що проживають у нашому мікрорайоні. Квіти та солодощі  дарували діти поважним   ветеранам рідного міста. Бажали їм довгих мирних весен у колі рідних та бойових друзів-фронтовиків.  Учні 2-А та 6-А класів  вітали зі святом свого ветерана Тарченка Миколу Яковича, який є завжди бажаним гостем у їхніх учнівських колективах.

 

До 70 – річчя визволення Миронівки

У нас у гостях - ветеран

30 січня  учні  2 -  А  класу  зустрілися  з  ветераном  Великої  Вітчизняної  війни   Тарченком  Миколою  Яковичем.  Сивочолий ветеран  поділився  з   вихованцями  спогадами  про  страшні  роки    війни.  Розповів  про   запеклі  бої з ворогом,  про   біль,  страх,  сльози,   гіркі  втрати. Незважаючи на поважний вік (нині воїну-ветерану 89 років), Микола Якович добре пам’ятає, якою ціною здобували перемогу. Мало хто з його вірних друзів повернувся з війни. На завершення зустрічі учні влаштували для глибоко поважного гостя невеличкий концерт. Микола Якович теж згадав пісні воєнних років. Ця зустріч не залишила нікого байдужим. 

Доземний уклін і шана всім ветеранам за героїчну перемогу. 

 
 

 


У дні, коли Миронівщина відзначає  70-річчя з дня визволення (05 лютого 1944 року останній фашистський солдат покинув межі нашого краю),  зустрілися учні 4-А та 4-Б класів з Анатолієм Григоровичем Гусаром – головою ради ветеранів   району. Йому, дитині війни, було про що розповісти.  Інколи те, що  глибоко запало в душу п'ятирічного вразливого хлопчика, може жити вічно. А ще гість повідав про будні людини, чиє життя було тісно пов’язане з  постійними випробуваннями, адже в минулому Анатолій Григорович - моряк-підводник. Про Естафету Перемоги, про те, як готується Миронівка до урочистого заходу-пам'яті – 70 - річчя з дня визволення від фашизму, - все цікавило учнів. До зустрічі четвертокласники готувалися заздалегідь, тому й звучали того дня поетичні рядки із вуст Дерія Романа та Хмельницької Софії (4-Б клас), а пісню «Журавлик»  хором заспівали учні 4-А класу.    

 

 


Зустріч із ветераном


Осінні листопадові дні для всіх українців є по-особливому  хвилюючими, пам’ятними. Адже  проходять урочистості з дня визволення   України від німецько-фашистських загарбників.  Учні 5-А та 5-Б класів  радо зустрічали у своєму закладі  земляка, ветерана Великої Вітчизняної війни Григорія Тимофійовича Харченка.  Посивілий дідусь розповів дітям про своє дитинство, про тяжкі випробування, які випали на його долю у роки війни. Учні низько вклонилися ветерану, привітали квітами, побажали  поважному гостю  здоров’я, та і   щоб він жив якомога довше.Шляхами мужності і стійкості

Екскурсія учнів 7-а класу у Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.
 
 
 
 
 

Екскурсія 6-А класу у музей історії Корсунь-Шевченківської битви

 
 
 

 

Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: http://mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0