Миронівський НВК - 2013-2014
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

 


Патріотичне виховання юного покоління
 
 

2013-2014 н.р.

ПЕРЕМОГИ ВЕЛИКОЇ СВЯТО

         Напередодні величного свята  - Дня Перемоги  - до учнів 2-А класу завітали на урок мужності поважні гості: ветеран Великої Вітчизняної війни Микола Якович Тарченко та воїни-афганці Заспа Іван Олексійович  і Шупик Володимир Анфимович.  Відбулася  цікава бесіда, адже старшому поколінню, учасникам бойових дій  різних років, було про що розповісти дітям. Тож слухали гостей  другокласники   уважно, розповіді запрошених  схвилювали всіх. А організувала цю зустріч учитель 2-А класу Марина Іванівна Міщенко.


Акція «Привітаймо ветерана»

Напередодні 09 травня учні відвідали оселі учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, щоб привітати їх зі світлим святом Перемоги. На жаль,  у нашому мікрорайоні із кожним роком усе менше залишається ветеранів серед нас. Тож  учні 10-их класів привітали з Днем Перемоги  колишнього вчителя школи,  фронтовика Гриненка Петра Сидоровича, учні 7 – Б класу побували в  Мосіяченка Дмитра Васильовича, восьмикласники – у Харченка Григорія Тимофійовича. А  учні 5-Б класу завітали до господи жінки-фронтовички Товстоноженко Марії Омельянівни,  учні 6-А класу привітали ветерана Тарченка Миколу Яковича. 

 


Хода "Безсмертний полк"


 

Акція "Добрий день, ветеране!" 
 

Із  Днем захисника Вітчизни учні Миронівського НВК вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, що проживають у нашому мікрорайоні. Квіти та солодощі  дарували діти поважним   ветеранам рідного міста. Бажали їм довгих мирних весен у колі рідних та бойових друзів-фронтовиків.  Учні 2-А та 6-А класів  вітали зі святом свого ветерана Тарченка Миколу Яковича, який є завжди бажаним гостем у їхніх учнівських колективах.

 

До 70 – річчя визволення Миронівки

У нас у гостях - ветеран

30 січня  учні  2 -  А  класу  зустрілися  з  ветераном  Великої  Вітчизняної  війни   Тарченком  Миколою  Яковичем.  Сивочолий ветеран  поділився  з   вихованцями  спогадами  про  страшні  роки    війни.  Розповів  про   запеклі  бої з ворогом,  про   біль,  страх,  сльози,   гіркі  втрати. Незважаючи на поважний вік (нині воїну-ветерану 89 років), Микола Якович добре пам’ятає, якою ціною здобували перемогу. Мало хто з його вірних друзів повернувся з війни. На завершення зустрічі учні влаштували для глибоко поважного гостя невеличкий концерт. Микола Якович теж згадав пісні воєнних років. Ця зустріч не залишила нікого байдужим. 

Доземний уклін і шана всім ветеранам за героїчну перемогу. 

 
 

 


У дні, коли Миронівщина відзначає  70-річчя з дня визволення (05 лютого 1944 року останній фашистський солдат покинув межі нашого краю),  зустрілися учні 4-А та 4-Б класів з Анатолієм Григоровичем Гусаром – головою ради ветеранів   району. Йому, дитині війни, було про що розповісти.  Інколи те, що  глибоко запало в душу п'ятирічного вразливого хлопчика, може жити вічно. А ще гість повідав про будні людини, чиє життя було тісно пов’язане з  постійними випробуваннями, адже в минулому Анатолій Григорович - моряк-підводник. Про Естафету Перемоги, про те, як готується Миронівка до урочистого заходу-пам'яті – 70 - річчя з дня визволення від фашизму, - все цікавило учнів. До зустрічі четвертокласники готувалися заздалегідь, тому й звучали того дня поетичні рядки із вуст Дерія Романа та Хмельницької Софії (4-Б клас), а пісню «Журавлик»  хором заспівали учні 4-А класу.    

 

 


Зустріч із ветераном

Осінні листопадові дні для всіх українців є по-особливому  хвилюючими, пам’ятними. Адже  проходять урочистості з дня визволення   України від німецько-фашистських загарбників.  Учні 5-А та 5-Б класів  радо зустрічали у своєму закладі  земляка, ветерана Великої Вітчизняної війни Григорія Тимофійовича Харченка.  Посивілий дідусь розповів дітям про своє дитинство, про тяжкі випробування, які випали на його долю у роки війни. Учні низько вклонилися ветерану, привітали квітами, побажали  поважному гостю  здоров’я, та і   щоб він жив якомога довше.Шляхами мужності і стійкості

Екскурсія учнів 7-а класу у Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.
 
 
 
 
 

Екскурсія 6-А класу у музей історії Корсунь-Шевченківської битви

 
 
 

 

Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0