Миронівський НВК - Заходи
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Декада охорони життя й здоров'я дітей

2015-2016 н.р.

1 грудня

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 01 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі CНІДом. Тож,  починаючи з 1988 року, традиційно проводяться заходи, ключовими  завданнями яких є нагадування про важливість боротьби зі страшною недугою -  СНІДом.  Учні НВК брали участь в  акціях, анкетуванні, тематичних лекційних заняттях щодо  безпечної поведінки та толерантного ставлення до ВІЛ позитивних людей.  Відбулася й зустріч старшокласників із завідуючою інфекційним відділенням Миронівської ЦРЛ О.Г.Майданник та головою районної організації Товариства Червоного Хреста України Л.Ф.Цилюрик. А ще  01 грудня  педагоги та кожен учень  НВК носили червону стрічку  як  символ боротьби зі СНІДом. Ця стрічка -  символ розуміння та солідарності у такій  нерівній боротьбі була взята людством на озброєння з весни 1991-го року. Якщо і вам не байдуже наше спільне майбутнє, ви теж можете приєднатися до всіх тих, хто активно бореться проти страшної загрози людству. 

 

Гра в клубі веселих та кмітливих

Днями між командами навчальних закладів Миронівського  району відбулася районна гра КВК, яка проводилася з метою створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку учнів; виявлення талановитих, обдарованих, творчих особистостей; патріотичного, морального та естетичного виховання молоді; організації їх змістовного дозвілля.   Наш навчальний заклад гідно представили  дев’ятикласники: Бобровіцька Юлія, Бованенко Анна,  Бараненко Анна, Дяченко Дарина, Євтушенко Анастасія, Кондратенко Катерина, Міщенко Михайло, Притула Анастасія, Тишкевич Каріна. Команда навчально-виховного комплексу  була нагороджена  грамотою за 2 місце та солодощами. Адміністрація НВК дякує учням 9-А та 9-Б класів за успішну гру.

 

2014-2015 н.р.

 

РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я

У рамках проведення фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров'я»  у нашому НВК відбулися різноманітні   заходи.   Кожен  учнівський колектив  мав зацікавити всіх оригінальністю проведення ранкової зарядки, вибравши будь-яке для цього місце. Усім класом на свіжому повітрі люблять робити зарядку школярі 5-Б.


Тиждень безпеки життєдіяльності

Якщо хочеш бути здоровим…

  У рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності у 2-А класі (вчитель Т.О.Близнюк) відбулася    гумористична вистава «Якщо хочеш бути здоровим...».  Другокласники не були пасивними, тобто лише спостерігачами дійства.  Вони - активні учасники вистави. На думку  запрошених гостей,  захід сприяв тому, щоб діти дотримувалися правил дорожнього руху, режиму дня ,  правильно харчувалися, а також  свідомо ставилися до збереження свого життя і здоров’я.  

 

Інтерактивний театр – у дії

У рамках проведення тижня  безпеки життєдіяльності, який триває зараз у НВК, центр охорони здоров'я та спорту учнівського колективу 9-А класу разом із класним керівником В.І.Зозулею презентував нову інноваційну методику, що використовується для профілактики нездорової поведінки серед молоді, - інтерактивний театр. Учні-актори зобразили певні проблемні ситуації, що є, на жаль, у молодіжному середовищі (непорозуміння серед підлітків, тиск із боку друзів, сварка з батьками тощо). А також акторами були розіграні сюжети, що висвітлюють негативні явища в молодіжному середовищі (наркоманію, куріння, вживання алкоголю). Учні-глядачі брали участь у вирішенні конфліктних сюжетів. Таким чином  центр охорони здоров'я та спорту учнівського колективу змоделював життєву ситуація і залучив глядачів-однокласників до спільного пошуку вирішення проблеми.

 

Здорові діти – здорова нація

Кажуть, що здоров’я – це найвище благо, дароване людині матінкою Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. І тому природа дарує здоров’я людині з однією умовою: його потрібно належним чином підтримувати, зміцнювати, тренувати. З цією метою й відбувся у 4-А класі спортивний захід “ Здорові діти – здорова нація»(у рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності). Упродовж години учні брали участь у різноманітних спортивних конкурсах, естафетах, які підготували заздалегідь спільно з класним керівником Г.І. Іщенко. 

 


Я І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Учнівська рада «Імпульс» сприяє розумінню дітьми через просвітницьку роботу переваг здорового способу життя, стимулює до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, здобуття знань, умінь і навичок здорового способу життя та відмова від негативної поведінки. Тож 12 лютого восьмикласниці Луб’яна Анастасія та Бобровіцька Юлія, координатори центру охорони здоров’я,    провели у 4-Б класі анкетування на тему: «Я і здоровий спосіб життя». Опрацювавши матеріали, учениці зробили висновок, що всі четвертокласники мають правильне уявлення  про таке поняття, як здоровий спосіб життя, у родинах учнів позитивно ставляться до нього. 90 % учнів регулярно займаються спортом, і лише 10%  - інколи.  Отже, учні 4-А класу  добре розуміють важливість ведення здорового способу життя. Чимало учнів дотримуються правильного харчування, ведуть активний спосіб життя, займаються спортом,  проводять багато часу на свіжому повітрі.

 

Життя прекрасне, коли воно безпечне

Під таким гаслом 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, у Миронівській РДА пройшла зустріч  старшокласників із працівниками установ, що дбають про стан здоров’я молодого покоління.  За круглим столом обговорювалися глобальні проблеми людства – проблеми ВІЛ/СНІДу. Цього дня перед учнями виступили Майданник О.Г., завідуюча інфекційним відділенням центральної районної лікарні, Яблунівська О.Є., начальник служби у справах дітей та сім’ї Миронівської РДА, Цилюрик Л.Ф., голова Миронівської районної організації Товариства Червоного Хреста України.  Виступаючі розповіли школярам, що у списку країн, які лідирують  за темпами зростання епідемії ВІЛ/СНІДу,  Україна, на жаль, займає одне з перших місць. Під час зустрічі учні отримали пам’ятки «Життя прекрасне, коли воно безпечне», буклети «Відповідальність – це життя», а також взяли участь в анонімному  анкетуванні. По завершенню заходу старшокласники пройшли ходою із запаленими свічками центральною вулицею  міста і виклали  червоно-палаючу стрічку як символ боротьби зі СНІДом.

 

2013-2014 н.р.

Визначним показником достатку кожної країни є здоров'я дітей.

З  14 по 24  січня в нашому НВК тривала Декада  охорони життя й здоров’я дітей.  «Чи хочете ви бути гарними, щоб все було в гармонії, щоб отримувати насолоду від кожного прожитого дня, щоб бачити світ лише у світлих фарбах, щоб у ваших сім'ях завжди панували радість, веселий настрій, щоб хотілося співати? Одним словом, чи хочете бути щасливими?» - такі запитання педагоги та медичні працівники ставили перед учнями. І почули одностайну відповідь: «Звичайно, хочемо!».

 

Відомо, що здоров'я -  це те, без чого людина не може бути щасливою. А чи завжди ми бережемо своє здоров'я, звертаємо увагу на нього. Звичайно ж, ні. Ми буваємо такі заклопотані, що забуваємо про своє головне багатство. Із превеликою насолодою можемо з’їсти їжі більше, ніж необхідно, або інколи забуваємо про їжу, не можемо позбутись шкідливих звичок. Ми забуваємо, що спорт — це здоров'я. І перелік цей можна продовжити.

 

Тож упродовж декади учні мали  нагоду прискіпливіше придивитись до власного здоров'я, вірно оцінити й осмислити все те, що необхідне і корисне для їхнього  здоров'я.  Студент  Богуславського педагогічного коледжу ім. І.С.Нечуя-Левицького Оніщенко Д.Ю, перебуваючи на педагогічний практиці в нашому НВК, провів для учнів 8-их класів виховну справу на тему: «Що таке СНІД?».

 


 
Учні 9-11 класів змогли переглянути презентацію  про те, які негативні наслідки дитячому організму несе   раннє статеве життя.

Великий український педагог В.О.Сухомлинський писав: "Я не боюсь ще і ще раз повторити: турбота про здоров'я - це найважливіша робота педагога. Від життєдіяльності, бадьорості дітей залежить її духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, сили".

 Презентація "Небезпека ранніх статевих стосунків"


 


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0