Миронівський НВК - Шевченко
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Вшановуємо Кобзаря

200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.

 

План заходів із підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

 

ГС "Шевченко - співець нашого народу" у 4-А класі

 

Урок "Шлях до Тараса" у 4-Б класі

 

Віртуальна екскурсія "Музеї Т.Г. Шевченка в Україні та світі"

проведена учнями 10-А класу

учитель Харченко Г.О.

 

Літературний ранок «Шляхами Тарасової долі»

для учнів 5-Б класу, проведений завідувачем бібліотеки С.М. Глобою та класним керівником Панченко Л.В. 25.03.2014 року


 
Вінок шани Кобзареві
 

Нещодавно учнів 5-11 класів зібралися в кабінеті української мови та літератури НВК для того, щоб ще раз  доторкнутися до спадщини великого пророка України – Тараса Шевченка.  Говорили того дня діти й про те, як закарбував наш народ великого Тараса в музиці, живописі та поетичному слові.    Немає, мабуть, сьогодні  в нашій державі родини, яка б не була обізнана з поетичною  творчістю  Шевченка, яка б не мала його величної книги «Кобзар» чи, можливо,  власноруч вишитого портрета генія України.  Учениця 6-А класу Руденко Інна  продемонструвала  всім портрет Т.Шевченка, який  вишила бісером разом зі своєю матусею, а Балабуха Анастасія (5-А)  також розповіла про історію появи  портрета Кобзаря у своїй родині. Багато цікаво й нового дізналися  діти в ході проведення заходу.  Усі були одностайні в одному: Т.Шевченко для нашого народу – явище унікальне, неординарне, тому все, що повязане з ним, нам дороге і рідне.

 
 
 

Виставка малюнків до творів Т.Г. Шевченка
 
 
 
 
 
 
 

Виставка буклетів
До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка
 
 
 

 

 


ХВИЛИНИ З МИСТЕЦТВОМ  ШЕВЧЕНКА

 

У рамках проведення декади рідної мови та до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка у 8-Б класі відбувся урок української літератури на тему: «Свого народу  я поет». Учні декламували поезії великого Кобзаря, виразно читали вірші про Тараса Шевченка, його нелегку долю. Також на цей урок кожен приніс книжку, яку найбільше шанують у родині. Це – «Кобзар». Та чомусь усім хотілося погортати сторінки книжки, що принесла їх однокласниця Діана Жельніо. Це давнє видання, свого роду сімейна реліквія. Саме з цього «Кобзаря» вчила напамять поезії ще її бабуся, коли була школяркою.  А на останок  уроку восьмикласники здійснили віртуальну екскурсію в Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка». Відеофільм «Край, де народився геній» схвилював усіх – учнів та вчителя Л.В.Лепестій.

 

ПОЕТИЧНА ВІТАЛЬНЯ

Учитель початкових класів А.П. Грабар разом зі своїми вихованцями організували поетичну вітальню на тему: «Той рух до сонця не спинити, бо зветься сонце те – Тарас».   Третьокласники дізналися багато нового  про долю великого Тараса Шевченка, а маловідомі факти з життя Кобзаря зворушили дитячі серця. Учні, які побували в музеях Т.Шевченка в Каневі і Моринцях, поділилися своїми враженнями, показали світлини  всім присутнім. Того дня у 3-Б класі звучали поезії, які написав Шевченко та українських митців, написані про Т.Г.Шевченка.


 

У 2013/2014 навчальному році традиційно учнівська молодь області стала учасником Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (у номінаціях «Історія України та державотворення» і «Література»). В ІІІ (обласному) етапі конкурсу (номінація «Література»)   учениця 8-Б класу Миронівського НВК  Жельніо Діана   посіла ІІ місце (назва роботи «Дивоцвіт»). Вітаємо Діанку та бажаємо нових творчих злетів!

 

 


Конкурс юних декламаторів 

2013-2014 н.р.

 

"Шевченкове слово - душі глибина"
 
З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження  Великого Кобзаря та з  метою популяризації    творчої   спадщини   Т.Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства у  НВК  протягом січня в   учнівських  колективах  1-4 класів  проходив конкурс на кращого декламатора  поезій. Кожен  школяр міг взяти участь у конкурсі читців. 29 січня відбувся фінальний етап  загальношкільного  свята «Шевченкове слово - душі глибина», у якому взяли участь 16 шанувальників поетичного слова. Переможцями у номінації «Виразне читання» стали Володько Маргарита (4-А клас) та Делідон Арина (3-Б клас). У номінації «Авторська поезія»  кращою була Хмельницька Софія (4-Б клас). А серед гумористів  перемогла Лисенко Дарина (2-Б клас).  Призерами стали такі учні: Шкаранда Л. (1-Б), Одноволик А. (2-А),  Хоменко С. (2-Б), Панченко А.(3-А), Глущенко В. (4-Б).

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗЕМЛЯКОМ-ЛІТЕРАТУРОЗНАВЦЕМ

 

У рамках підготовки до святкування 200-річчя від Дня народження видатного поета, художника Тараса Григоровича Шевченка та з метою вивчення життєвого шляху і  творчої спадщини Кобзаря  у залі засідань Миронівської РДА відбулася зустріч   учнів та педагогів краю із заступником  директора Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України Сергієм Анастасійовичом Гальченком.  З 2000 по 2005 роки наш земляк  був директором Національного музею Тараса Шевченка (м.Київ). А Шевченків музей як джерело і скарбниця його духовної спадщини ніколи себе не вичерпає, як не вичерпає себе енергетика Шевченкових творінь. Упродовж 2000-2010 р.р літературознавець   особливо активно працював над виданням спадщини Т.Шевченка, здійснив  ряд факсимільних  та інших оригінальних видань. Тож  було що повідати шанувальникам творчості  великого Кобзаря.  Зацікавила присутніх  розповідь про альбом-каталог «Повернені шевченківські раритети», який здобув високу оцінку фахівців-шевченкознавців.    


"Тарас Шевченко - володар у царстві духу"

У нашому НВК  протягом листопада  проходив конкурс науково-дослідних та творчих робіт до відзначення 200-річчя від дня народження Т. Шевченка «Тарас Шевченко – володар у царстві духу».  Учителі української мови та літератури  залучали до творчої роботи учнів 9-11 класів,   які прагнуть розвиватися як дослідники в галузі «Літературознавство» та  творити художні образи, що відображають духовні надбання української та загальнолюдської культури. Переможницею шкільного етапу в номінації «Постать Тараса Шевченка в літературній творчості юних письменників» журі визнало  ученицю 10-А класу Стремецьку Богдану (учитель Г.О.Харченко). 

Уже підведено підсумки районного етапу конкурсу, у якому Богдана посіла призове місце. Поетичний  доробок «Великий син великого народу» десятикласниці бере участь в обласному етапі. Вітаємо Богдану та бажаємо їй  творчих  злетів.


 
Свято пам'яті Кобзаря

"Ми тебе не забули, Тарасе!"

 

 Урок української літератури у 8-Б класі   був присвячений поету, чиє   ім’я  дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури, генію, чиє 200-річчя  навесні відзначатиме наш народ. Тарас Шевченко - символ чесності, правди і безстрашності,  безмежної  любові до людини. Учні ще раз мали змогу пересвідчитися в тому, що вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу.  Цього дня восьмикласники декламували поезії Кобзаря (переможниця – Бондаренко Ольга), переглянули  презентацію «Шевченко – художник», яку підготувала Анастасія Кайдун. Бібліотекар  С.М.Глоба познайомила з шевченкіаною, розповіла про ті цікаві сторінки з життя поета, які тісно переплітаються з нашим краєм. Учениці Жельніо Діана та Грибовська Юлія розповіли про те, як вшановують Шевченка  у  світі та як готуються українці до славного 200-ліття поета. Учитель Л.В.Лепестій  наостанок сказала: «Нас просто не існує без Кобзаря: Україна - це Шевченко, Шевченко - це Україна. Не знайти такого анатомічного скальпеля, який міг би відділити одне від одного. Синонімічна пара на всі часи, доки й світу».

 

 

З досвіду роботи вчителя початкових класів
Миронівського НВК 

Приймаченко Т. Г.

ГС "Вшановуємо Великого Кобзаря"


З досвіду роботи вчителя початкових класів
Миронівського НВК 

Іщенко Г.І.

Низький уклін тобі, Тарасе!


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0