Миронівський НВК - Нові надходження
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Банк надходжень


Подарунок  бібліотеці  від  В.А. Глущенка

 В. А. Глущенко "Миронівка: сторінки історії. Історія міста Миронівка Київської області”. У 2-х томах. ПрАТ "Миронівська друкарня”, 2012. - 312  с. 

 Двотомник В.А. Глущенка – це історико-краєзнавче дослідження "біографії”        міста Миронівка Київської області за багатовіковий період з глибокої данини  до середини 60-х років ХХ століття.  Автор на основі археографічних відкриттів, документальних першоджерел,  архівних матеріалів, публікацій у друкованих  виданнях, спогадів сучасників у  хронологічній послідовності показує історію цього відомого на Україні населеного пункту. 

 


Подарунок  від команди старшокласників  - переможців правового турніру


 Нова книга знань у запитаннях і відповідях: Пер. з англ. / Авт. Тексту Ф. Брукс, С.Рід, Б.Трейлор. - К.: Махаон, 2007. - 160  с.: іл.

Книга, складена за принципом "Запитання — відповідь ”, дає вичерпне уявлення про формування Землі, її клімат, рослинність, природні ресурси та населення; подорожі, кругосвітні плавання та освоєння космосу; спосіб життя, повадки, характерні риси й особливості тварин, а також про розвиток транспорту та його перспективи у майбутньому. Вона містить міні-тести до відповідних розділів і стане в нагоді при підготовці до уроків


 Велика книга "Чому”. Для молодшого та середнього шкільного віку. 4-те видання без змін: Пер. з італ. А. Супруна. - К.: Перо, 2012. - 239 с.: іл.

Питання та відповіді, цікава та корисна інформація, вікторини та захоплюючі досліди.


 

 

 Енциклопедія загадкових явищ. Для дітей середнього та старшого шкільного віку - Х.: Промінь, 2010.- 248 с.: іл.

 Мета книги — розширити кругозір дитини, розвинути в неї допитливість, бажання отримати відповіді на існуючі загадки світу.
 Гетьмани України. - Харків: Промінь, 2011. - 248 с.: іл.

 Книга розповідає про минуле нашої рідної України, про народження козаччини, боротьбу запорозьких козаків з ворогами українського народу.  Адресована тим, хто прагне поглибити свої знання з історії України.


 Бибик С.П., Сюта Г. М. Ділові документи та правові папери / С. П. Бибик, Г.М. Сюта. – Харків: Прапор, 2012.– 493 с. – ( Б-ка державної мови ).

В офіційно-діловій практиці немає дрібниць. Від правильного оформлення документа залежить доля розпочатої справи. Тому довідник охоплює як зразки різних видів документів, так і рекомендації щодо розташування реквізитів на них, правильного вживання мовних зворотів, розділових знаків, великої літери, графічних скорочень, назв професій, нагород і прикметників, утворених від географічних назв України.Розділ «Ділове листування» допоможе налагодити контакти з партнерами по справі.Видання розраховане на службовців, підприємців, секретарів-референтів, викладачів і тих, хто вчиться ділового спілкування українською мовою.

  Ѓрасс Ѓ. Бляшаний барабан: роман / Ѓюнтер Ѓрасс; пер. з нім. О. Логвиненка; передмова Д. Затонського; худож.-оформлювач А.П. Езрова. – Харків: Фоліо, 2012.– 955с. – (Б-ка Нобелівських лауреатів).

Роман видатного німецького письменника, Нобелівського лауреата Ґюнтера Ґрасса «Бляшаний барабан»  перша частина епічної, так званої «данцизької», трилогії.До неї також входять повість «Кіт і миша», що була надрукована у видавництві «Фоліо» у 2008 році, та роман «Собачі роки». Побудований в традиційному жанрі роману виховання, «Бляшаний барабан» вражає незвичністю головного героя. Юний Оскар у три роки перестає рости на знак протесту проти життя дорослих. Погляд «знизу» дозволяє уявити людей та предмети в незвичайно-гротескному вигляді, спростувати усталені думки, задуматися про те, що відбувається.


 Драч І.Ф. Наближення: поетичні переклади й статті / І.Ф. Драч; упорядкування, вступ. ст. і комент. В.О. Брюѓѓена. – Харків: Фоліо, 2012.– 380 с.

До книги відомого українського поета, лауреата Шевченківської премії Івана Драча (нар.1936 р.) увійшли літературно-критичні статті й кращі художні переклади з багатьох мов, створені протягом десятиріч. Багатогранний талант І. Драча дозволив йому майстерно передати поетичні особливості таких творців, як Данте Аліг'єрі і Федеріко Гарсіа Лорка, Пабло Неруда й Олександр Блок, Отар Чіладзе і Володимир Маяковський, роблячи їх близькими і зрозумілими сучасному читачеві.Видання  розраховане на широке коло любителів красного письменства.


 Еко У. Таємниче полум'я цариці Лоани: ілюстрований роман / У.Еко; пер. з італ. Ю.В. Григоренко. – Харків: Фоліо, 2012.– 412 с.

 Головний герой роману – Джамбатиста Бодоні – нещодавно втратив пам'ять. Втім,  він не просто безпам'ятний, адже випадок його незвичайний: з його язика легко злітають цитати з найрізноманітніших творів, які він колись читав, він цитує вірші найвідоміших авторів (не в останню чергу завдяки своїй професії – він букініст), але геть не може пригадати ані свого життя, ані своїх рідних, ані, власне, того, ким є він сам. За допомогою дружини Паоли та друзів він, повернувшись в оселю, де мешкав ще малим, поволі відновлює втрачені спогади.


 Едґлунд П. Полтава: Розповідь про загибель однієї армії / П. Едґлунд; пер. зі швед.О. Семенюк, О. Буценка; худ.-оформлювач Б. П. Бублик. – Харків: Фоліо,  Стокгольм: Шведський ін-т, 2012.– 438 с. 

Петер Енґлунд є одним із найвидатніших сучасних шведських історичних повістярів. Це перше видання українською мовою здійснено з ініціативи Шведського інституту (Si) в співпраці з Посольством Швеції в Україні. Книжка входить у програму Шведського інституту із відзначення 300-літньої річниці Полтавської битви.


 Курков А. Ю. Львівська гастроль Джимі Хендрікса: роман / А.Ю. Курков; пер. з рос. В.С. Бойка; худ.-оформлювач О.Г. Жуков. – Харків: Фоліо, 2012.– 442 с.

«У житті найцікавіше це життя»,  сказав одного разу письменник, звертаючись до своїх читачів. І його новий роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, яскраве тому підтвердження. Над сухопутним Львовом літають чайки, і в місті часом пахне морем. Колишні хіпі в компанії з екс-капітаном КДБ збираються на Личаківському цвинтарі біля могили... американського рок-співака і гітариста Джимі Хендрікса.  А по стародавніх вулицях міста носиться ночами старенька іномарка з людьми, жадаючими вилікуватися...

Марголіна І. Ангели Врубеля / Ірина Марголіна.К.: Либідь, 2012. - 144 с., іл.

Ця книжка відкриває для читача новий, незвичний аспект творчості Михайла Врубеля "київського ”періоду – ангельську тематику. Йдеться про підготовку та створення кирилівських ікон і монументальних композицій, а також ескізів до розписів собору Святого Володимира. Подаються цікаві подробиці, пов'язані з перебуванням художника в Києві, інших містах України, колом його спілкування. Яскравий акцент книжки – репродукції творів генія модерну.

Підлуцький, О. 25 портретів на тлі епохи / Олекса Підлуцький; передм. Т. Маруcик; іл. В. Бариби; худ.-оформ. Ю. Романіка.– Харків: Фоліо, 2012.– 475 с.: іл. 

Юзеф Пілсудський та Вігі і Брандт, Махатма Ґанді та Вацлав Гавел, Авґусто Піночет та Марґарет Тетчер... Героїв цієї книжки об’єднує те, що вони змогли стати справжніми лідерами нації, згуртувати співвітчизників і вивести свої країни з глибоких кризових ситуацій. Автор, розповідаючи про 25 знакових особистостей XX століття, показує їх без звичних штампів, надає маловідомі факти та в той же час змушує замислитися, яким повинен бути політичний лідер, що може Україна запозичити з безцінного досвіду цих  видатних діячів. До книги увійшли матеріали, опубліковані на сторінках аналітичної  газети «Дзеркало Тижня».Український віночок: Антологія творів українських письменників для дітей / Худож.: Н. Журавльова К .: АВІАЗ, 2012. - 256 с.: іл.

До збірки увійшли твори: Т. Шевченка, І. Франка, Л. Українки, Л. Глібова, П. Мирного, П. Грабовського, М. Коцюбинського, М. Підгірянки, П.Тичини, М. Рильського, В. Сосюри , Н. Забіли, М. Стельмаха, П. Воронька, В. Сухомлинського, В. Чухліба та  зразки усної народної творчості.


Шевченківські лауреати, 1962-2012: енцикл. довід. / Авт.- упоряд. М.Г. Лабінський; Вступ. слово Б.І. Олійника. – 3-тє вид., змін. і допов. – К.: Криниця, 2012.– 846 с.: портр.

Третє видання  доповненого і переробленого довідника знайомить читачів із лауреатами Шевченківської премії за 1962-2012 роки. У статтях подано короткі біографічні відомості, висвітлено основні віхи творчої діяльності лауреатів. Книгу проілюстровано фотопортретами Шевченківських лауреатів. Вміщено ряд документів щодо діяльності Комітету з Національної премії імені Тараса Шевченка. Адресовано широкому колу шанувальників української культури.


Шевченко Т. «Я так її, я так люблю…»: Вибрані вірші та поеми / Тарас Шевченко;  упорядкув. і вступ. ст. М. Г.Жулинського; прим. С. А. Гальченка. – К.: Либідь, 2012.–  704 с.; іл.

Книга містить вибрані вірші та поеми Тараса Шевченка, написані в різні періоди життя Великого Кобзаря. Поетичні твори, що вже давно увійшли до скарбниці світової літератури, подано в оригіналі та в російських перекладах, здійснених М.Рильським А.Тарковським, Л.Вишеславським, Б.Пастернаком, В.Інбер, В.Державіним та багатьма іншими блискучими перекладачами. Книгу ілюстровано малюнками, офортами й малярськими творами Шевченка, які віддзеркалюють іще одну грань могутнього таланту.


27. 08. 2012

Мірошник С.І., Рудницька О.А. Навчальна проектна діяльність учнів (на прикладі української літератури) : методичний посібник. – Біла Церква : КОІПОПК, 2012. – 102 с.

  У посібнику розкрито теорію питання навчальної проектної діяльності учнів у процесі вивчення української мови і літератури, подано пам’ятки, що сприяють оптимальній роботі учнів  над створенням проектів. Представлено зразки різноманітних учнівських проектів з практики діяльності вчителів-словесників.

 Науково-дослідна робота з біології в загальноосвітній школі : навчально-методичний  посібник  / Авт.  і  упор.  Г.І. Драган. – Біла Церква : КОІПОПК, 2012. – 100 с.

 Матеріали ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти / Київ,Чернівці : Букрек, 2011 -400 с. : іл.

У збірнику подано офіційні документи, відомості про робочі органи з’їзду, доповіді та виступи учасників і гостей освітнього форуму. Наведено текст Національної стратегії розвитку освіти і науки в Україні на 2012-2021 роки у редакції, схваленій з’їздом.


11.01.2012

В рамках Всеукраїнської акції "Олімпійська книга” шкільна бібліотека отримала нові видання

 Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: Навчальний посібник. - К., 2011. – 335 с.

У посібнику подано теоретичний та практичний матеріал з олімпійської освіти, який може бути використаний у навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.

 


Булатова М.М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. - К.: Олімпійська література, 2011. - 400 с.: іл.

Енциклопедія пропонує здійснити подорож у витоки зародження олімпійського руху та його сьогодення.

  Книга складається з 5 частин.

 Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції.

 У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П'єра де Кубертена.

 У частині ІІІ представлена інформація про олімпійські символи та церемонії.

 Частина ІV присвячена Олімпійським видам спорту, видатним спортсменам - чемпіонам Олімпійських ігор.

 Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.

 Булатова М.М.Твій олімпійський путівник. - К., 2011. - 120 с.

Зірки Олімпійського спорту України. - К.: Олімпійська арена, 2011.

У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх.

  

Зірки Олімпійського спорту України. - К.: Олімпійська арена, 2011.

 Видання присвячене видатним українським спортсменам, чемпіонам Олімпійських ігор 1994-2008 років.


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0