2015-2016 н.р.
ДО 30-ИХ РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ЧОРНОБИЛЬ: ЧЕРЕЗ РОКИ І СЕРЦЯ 26 квітня 2016 року старшокласники Миронівського НВК взяли участь у тематичному заході «Чорнобиль – через роки і серця», який відбувся у районному Палаці культури. Під час заходу голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод уручив ліквідаторам аварії нагрудні медалі та грамоти Київської обласної державної адміністрації з грошовою винагородою. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять тих, кого забрав страшний атом, хто відійшов у вічність, виконавши до кінця свій обов’язок людини і громадянина. До глибини душі дітей схвилювали розповіді очевидців та ліквідаторів страшної аварії, які поділилися спогадами про той жахливий день.
ГС у 5-Б класі "Чорнобиль - наш біль" 26 квітня 2016 р. у 5-Б класі було проведено годину спілкування "Чорнобиль - наш біль", приурочену до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Класний керівник Кузьменко Н.М. розповіла дітям про техногенну катастрофу на Чорнобильській АЕС. Розповідь супроводжувалася ілюстраціями. На цьому заході була присутня бібліотекар школи Глоба С.М. з розповіддю про героїв-пожежників, які одні з перших вирушили ліквідовувати пожежу.
Дзвони пам'ятиі, дзвони Чорнобиля, зболену душу тривожать довічно У рамках заходів щодо відзначення 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, 25 квітня 2016 року в 6-А класі відбувся урок-презентація «Дзвони пам'яті, дзвони Чорнобиля, зболену душу тривожать довічно». Шестикласники разом із класним керівником Василенко І.В. підготувили презентацію, розглянули причини й наслідки цієї катастрофи, вшанували пам’ять про загиблих.
ГС "Чорнобиль - трава гірка" у 6-Б класі Таку назву мала виховна справа, яку провели сьогодні класний керівник Левко В.М. та бібліотекар НВК Глоба С.М. для учнів 6-Б класу. Педагоги нагадали дітям ту одну мить, що змінила життя кожного українця, мить на відстані 30 років. Діти усвідомили, що у ніч Із 25 на 26 квітня 1986 року о першій годині 23 хв. 40 сек., коли всі спали безтурботним сном, почався новий відлік українського часу. Болісний. Гіркий. Печальний. Схвилювали шестикласників такі рядки, прочитані вчителем: "...Третій Ангел просурмив - і впала з неба велика звізда, що горіла, немов світильник. І впала на третину рік і на джерела вод. Ім'я цієї звізди — полинь. І третина вод стала полином. І багато людей умерли від вод, тому що вони гіркими стали..." /Біблія. Новий завіт. Откровення святого Івана Богослова.
Урок-реквієм до 30-з роковин Чорнобильської катастрофи у 7-А класі 30 років тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЄС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків. Чорнобиль -- не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох наших земляків. Чорнобильська катастрофа - це жертовність в ім'я Батьківщини, в ім'я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи власним життям та здоров'ям, ліквідатори виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам'яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили відвагу, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров'я зупинили ядерну катастрофу. Сьогодні ми доземно схиляємося в подяці перед учасниками цієї страшної аварії, які боролися із ядерною катастрофою, захистивши прийдешні покоління від руйнівної лави радіації. І вшановуємо героїчний подвиг тих, хто відійшов у вічність, злетівши янголами над саркофагом. 25 квітня 2016 року в рамках відзначення 30 річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС учитель основ здоров'я Гуленко В.А. провела урок-реквієм, під час якого учні 7 класів Миронівського НВК пригадали трагічну історію Чорнобильської АЕС, дізналися про причини та наслідки аварії.
Усний журнал «Чорнобиль. Загублений світ» у 10-А класі На виконання плану заходів Миронівського НВК щодо відзначення 30-их роковин Чорнобильської катастрофи був проведений усний журнал «Чорнобиль. Загублений світ». Учні 10-А класу разом із соціальним педагогом А.В.Харченко переглянули документальний фільм, присвячений найбільшій техногенній катастрофі в історії людства, яка сталася 26 квітня 1986 року. 2013-2014 н.р.
День вшанування учасників ліквідації наслідків
на Чорнобильській АЕС 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС. Цього дня в кожному учнівському колективі нашого навчально-виховного комплексу відбувся конкурс малюнка на тему: «Місце подвигу – Чорнобиль»» . Кращі роботи учнів клас представив на загальношкільну виставку, яка була розміщена у вестибюлі закладу. Потім журі визначили переможців. Перше місце отримала творча робота учня 7-Б класу Жученка Олексія (класний керівник Кузьменко Н.М.). Друге місце дісталося учениці 10-А класу Луб’яній Марині (класний керівник Василенко І.В.). А третє місце виборола п’ятикласниця Кузьменко Катерина (класний керівник Глоба В.В.). Саме роботи цих учнів й були представлені на районний етап конкурсу.
|