Миронівський НВК - Випуснику
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Замітки для випусника

Щовесни випускники шкіл задаються питанням: куди піти далі вчитися і яку професію освоїти? Якщо ви з дитинства мріяли стати, наприклад, учителем і до цих пір не сумніваєтеся в правильності свого вибору - у вас немає проблем. А от багато випускників зовсім не уявляють собі, «ким бути» і в який вуз вступати. І чи вступати взагалі. 
Проблеми з самовизначенням виникають у людей, які поки не знайшли в цьому житті нічого цікавого. Можна добре вчитися, але нічим не захоплюватися. Як правило, такі школярі особливо не цікавляться, чим займаються на роботі їх батько й мати, та й взагалі мало орієнтуються у світі професій. Існує абсолютно інша категорія учнів: їм цікаво абсолютно все, і тому вони відвідують одночасно три гуртки, п'ять факультативів і десять спортивних секцій. От тільки не можуть визначити, що подобається їм більше.
Як же розібратися в собі? Будь-яка професія вимагає, щоб у людини були присутні «професійно важливі якості»: наприклад, коректора важлива увага, художникові - образне мислення ... Важливо усвідомити, чи є у вас здібності, що відповідають професійно важливим якостям. Саме в тій сфері діяльності, де ваші здібності будуть максимально реалізовані, ви і досягнете найбільшого успіху.
Крім того, професія повинна збігатися з вашим особистісним типом. Скажімо, якщо ви товариські - вам більше підійдуть професії, пов'язані з численними контактами, а якщо емоційно нестійкі - не зможете виконувати роботу, що вимагає концентрації уваги протягом тривалого часу.
Краще пізнати себе можна за допомогою нехитрого вправи: подивитися на себе очима іншої людини і спробувати пояснити свої вчинки так, як це зробив би інша людина, не знаючи справжніх мотивів.
Розібравшись у своїх здібностях, інтересах і особистісних рисах, ви зможете не просто вибрати професію, а й конкретний вуз чи факультет. Але рішення має також грунтуватися і на зовнішніх факторах: репутація ВНЗ, конкурс, вартість навчання. Не полінуйтеся і випишіть на окремому листочку паперу плюси і мінуси кожного з варіантів навчання. А потім проаналізуйте отримані дані разом з друзями та родичами. І завжди пам'ятайте, що остаточний вибір повинен бути тільки за вами. Адже обираючи професію, ви обираєте долю.

Інформація про шкільні іспити, ЗНО та вступ у ВНЗ у розділі "Все про іспити"

Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0