Миронівський НВК - Виставки
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Віртуальні книжкові виставки

Шановні відвідувачі!

На цій сторінці ви можете ознайомитись

із книжковими виставками

нашої  бібліотеки

 

Пам’ятні дати та ювілеї вересня

2014-2015 н.р.

   Згідно Указу Президента України  № 430/2012 Про відзначення  120-ої річниці від дня народження Олександра Довженка  з метою відзначення 120-річчя від дня народження геніального українського кінорежисера, видатного письменника і публіциста, класика світового кінематографа Олександра Довженка, сприяння вивченню та популяризації його кінематографічної, літературної, публіцистичної спадщини  в бібліотеці Миронівського НВК 10 вересня 2014 року    розгорнуто книжкову виставку «Олександру Довженку – 120».

     При зверненні до безсмертної творчості митця ми ще раз переконуємося в тому, що чесне і проникливе осмислення простих і святих понять : праця, земля, батьківщина, народ, Україна, зробили автора філософом, володарем дум, людиною ХХ століття, що уособлює собою радощі й болі свого часу і свого народу. «Я син свого народу і весь час належу сучасникам своїм», – так говорив про себе Олександр Петрович Довженко, помиляючись по суті, можливо, вперше в житті. Історія розсудила по-своєму: належить він тепер вічності як невід‘ємна частка могутньої світової культури, як світосяйний геній українського народу.


 

  На книжково-ілюстративній виставці «Творець добра і краси», присвяченій 150-річчю від дня народження українського письменника Михайла Коцюбинського (1864-1913), розташовані найцікавіші видання сьогодення і минулих років.

Доля вділила великому сонцелюбу неповних сорок дев’ять років, але за такий короткий час він встиг зробити не на одне життя. Десятки новел, до яких, як до життєдайного джерела, звертаються все нові покоління читачів, активна громадська робота, про яку і сьогодні із вдячністю згадують українці, інтеграція України в загальноєвропейський культурний простір, виховання цілої плеяди молодих літераторів, що стали справжньою окрасою української літератури. 
  Творчість М.Коцюбинського належить до тих особливих сторінок нашої культури, які ніколи не припадуть пилом забуття. Мине ще 100 і 200 літ, а до неї повертатимуться, як до глибокої криниці краси і людяності, життя і мрії, казки і дійсності, які вмів гармонійно поєднати високий талант художника і громадянина. 

 


 Святкуємо день рідного міста

До 395-річчя з дня заснування м.Миронівки

у бібліотеці розгорнуто книжково-інформаційну виставку «Миронівці -395!»

На виставці представлені матеріали, які висвітлюють історію міста від його заснування до сьогодення: розповіді про перші поселення; видатних людей, які творили історію міста, трудові колективи, підприємства, установи…

 Читачі познайомляться з героїчним минулим та непересічними особистостями, пам’ятками історії та визначними місцями нашого краю.

Запрошуємо всіх переглянути матеріали виставки.


 2013-2014 н.р.

Виставка до Дня Перемоги "ВОНИ  НАБЛИЖАЛИ  ПЕРЕМОГУ”

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги над фашиськими загарбниками.

  Запрошуємо всіх читачів бібліотеки відвідати виставку  і вибрати для читання книгу про Велику Вітчизняну війну.

 До Вашої уваги інформація про Євгена  Руднєва, нашого земляка, автора автобіографічної повісті "Політ без крил” (журнал «Радуга», 2006, №3).

В  основу твору покладено реальні події початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. Письменник розповідає про нелегке життя людей в окупованому німцями Києві, про тяжку долю малолітніх в’язнів гітлерівських таборів, про жадане повернення додому.

Еженедельник 2000  — Аспекты  — Энергия Евгений Руднев: «Я верю в большую нефть Украины»

 

 


У читальному залі бібліотеки відкрито виставку книг до Міжнародного дня сім'ї, який відзначається щороку 15 травня.

   Підтримка української родини є важливим державним пріоритетом. В Україні розроблена стратегія демографічного розвитку на наступні 10 років. Діє Науково-дослідний Державний Інститут розвитку сім’ї та молоді.

   Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

 Шановні читачі! Запрошуємо ВАС переглянути виставку і вибрати книгу, яка зацікавила.

 

 

 

 


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0