Миронівський НВК - 2014-2015
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Правове виховання

2014-2015 н.р.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

                У нашому НВК із 08 по 12 грудня 2014 року триває  Всеукраїнський тиждень права. 10 грудня  з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини перший урок  у всіх учнівських колективах  пройшов на тему «Права людини».  Розпочався всеукраїнський урок радіопередачею, яку підготували та провели учні 10-Б класу Буряк Єлизавета та Мустіпан Марина разом із учителем правознавства Іриною Миколаївною Буряк. 

 

Право очима дітей

З метою підвищення рівня правової освіти,  вдосконалення морально-правового виховання учнів був проведений районний брейн-ринг «Право очима дітей». Одинадцять команд   змагалися за звання бути найкращими правознавцями.  У важкій боротьбі першість отримала команда нашого НВК. Упродовж багатьох років ще нікому не вдається нас перемогти.  У цьому заслуга Фалат Катерини, Фесенко Олександри, Ільїчова Антона, Володька Назара та Блощаненка Віталія.

Так тримати!    

 

Права дитини в ХХІ столітті

 Такою була  тема зустрічі учнів 9-их класів  із головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї при Миронівській РДА Фесенко О.М. «Діти є найвищою цінністю кожного народу», -  повідала Оксана Миколаївна.   Та,  мабуть,  саме їм зараз бракує елементарної обізнаності  у сфері своїх прав і обов’язків громадянина за багатьох життєвих ситуацій. Виступаюча   наголосила, що реалізація прав дитини є чи не найголовнішою умовою фізичного та психічного благополуччя дитини, її розвитку. Необхідно, починаючи зі шкільного віку, розвивати в дитини почуття гідності, усвідомлення своїх прав і місце в суспільстві, а також можливостей  реалізації своїх прав.

 

Правознавчий двобій

Проблема прав дітей – одна з гострих проблем нашого суспільства. Рівень  правової культури та знань дітьми своїх прав досить низький. Досліджено, що майже кожна шоста дитина взагалі не знає законів, які її захищають. Правознавчий двобій «Знати свої права – значить уже наполовину володіти ними», який відбувся між командами учні 11-А та 11-Б класів,  мав на меті  допомогти підліткам усвідомити глибинний зміст та суть прав дітей, вибрати правомірні варіанти поведінки. Зустріч  юних знавців права була цікавою. Перемогу отримала команда 11-А класу.

 

Турнір знавців права

21 жовтня 2014 року, у  рамках декади правових знань, у 9-их класах відбувся «Турнір  знавців права». Дві команди дівчат дуже активно брали  участь у бесідах та обговореннях, демонструючи добрі знання у питаннях правознавства. За підсумком журі у складі Ільїчова А., Пугача М., Зленка П.  сильнішою стала команда дівчат 9-Б класу. Це – Бицик А., Бондаренко О., Грибовська Ю, Жельніо Д. та Кайдун А. Так тримати!

 

 

Декада правових знань

У Миронівському НВК проходить декада правових знань для батьків та учнів. У перші дні проведення учні 10-11 класів спілкувалися із заступником начальника слідчого відділення Миронівського РВГУ МВС України О.В.Федорчуком, п’ятикласники зустрічалися із головним спеціалістом Миронівської служби у справах дітей та сім’ї О.М.Фесенко і старшим уповноваженим  кримінальної міліції у справах дітей Я.В.Шупик, семикласників зацікавила розповідь провідного спеціаліста районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ямнюк А.М. Відбувся конкурс малюнків та плакатів на правову тематику.

 

Виховний захід "Закон і право"

в 11-А класі

(класний керівник Харченко Г.О.)

 

Виховний захід "Ми і закон"

у  4-А класі

(класний керівник Іщенко Г.І.)


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0