Миронівський НВК - Козацькому роду - нема переводу
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВК







Друзі сайту
Миронівська райдержадміністрація



   


 



 














 
 








Система ІСУО



Архів записів

Уроки мужності

«Козацькому роду нема переводу»

На уроці учні 11-А класу розповідали про Запорізьку Січ, козаків, які відважно захищали свою землю від ворогів;  звернули увагу на те, як у наш час українці виконують заповіт прадідів, дідів, батьків: борються за свою честь і гідність, захищають Батьківщину від ворогів, єднаються, допомагають воїнам, вірять, що Україна в недалекому майбутньому займе гідне місце в Європейському Союзі.

 

Цікавий урок-подорож «Козацькому роду нема переводу» відбувся у 4-А класі. На початку  виховного заходу учні взяли участь у грі «Чарівна квітка», а потім  побували на таких зупинках, як «Державні символи України», «Моя мала Батьківщина», «Літературна».  Подорожуючи, четвертокласники поглибили знання про нашу державу – Україну, її героїчне  минуле й сьогодення. Віртуальна подорож дала змогу сформувати у школярів громадянські якості: патріотизм, людяність, працьовитість.

Сценарій заходу

 

 

Круглий стіл "Волі народної дзвін"

 

У минулому українського народу було таке неповторне і легендарне явище, як козацтво. Оскільки в героїчному найбільше виявляється національний характер народу, його духовна краса, його талант, то такі сторінки історії особливо хвилюють і наповнюють нас гордістю.  Учні 10-Б класу  (класний керівник Буряк І.М.) підготували і провели круглий стіл на тему – «Волі народної дзвін». Учні у своїх виступах здійснили мандрівку сторінками історії українського козацтва, дослідили і з’ясували як жили і воювали козаки, а також кожен  підготував цікаву і змістовну доповідь про козацьких гетьманів та їхню роль у розбудові української державності.  

 

КОЗАЦЬКОЇ ЗВИТЯГИ ДУХ

Усе навколишнє — це наслідок минулих подій, а в тому, що відбувається зараз, народжується майбутнє. Отже, щоб краще орієнтуватись у житті, бути освіченою людиною, треба вивчати минуле свого народу, його історію. У минулому України назавжди закарбувалося оповите звитяжним лицарським духом таке неповторне і легендарне явище, як Запорізька Січ. Тому 16 лютого у 5-Б класі пройшов виховний захід «Козацькому роду нема переводу», метою якого було відродження історичних, патріотичних та культурних традицій українського козацтва, виховання нового покоління в дусі українського козацького лицарства, української національної ідеї. 

Учні класу горді тим, що є нащадками славних українських козаків, які любили Україну, шанували свій народ. Діти пообіцяли довести своїми вчинками й добрими справами, що козацькому роду нема переводу.

 

УКРАЇНО МОЯ, МОЯ ЛЮБА ВКРАЇНО!..

У рамках проведення уроків мужності «Козацькому роду нема переводу»  у 9-А класі відбулася  вікторина на тему: «Україно моя, моя люба Вкраїно!». Класний керівник В.І.Зозуля  разом із групою юних істориків-інтелектуалів підготувала цікаві запитання про нашу рідну країну.  Учні більше дізналися  і про перший підручник з історії «Синопсис», і про заснування Київської Академії, і про пам’ятники, архітектурні споруди, літературно-меморіальні будинки Києва та всієї України тощо. Найкращими знавцями заходу  були дівчата. 

 

Козацькому роду - нема переводу

Відшуміла  козаччина, стали історією її славні походи, славні бої. Але підростають достойні нащадки козаків. 11  лютого у 5-А класі пройшов виховний захід «Козацькому роду – нема переводу». Учні 5-А класу поглибили знання про звичаї, обряди, атрибути, пов’язані з козацькою славою,  активно змагалися в різноманітних  конкурсах та вікторинах.

 
 

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ 

Нині все частіше ми звертаємося до наших витоків: рідної мови, історії своєї країни, народної гри, прислів’їв і приказок. Історія кожного народу має свої символи й атрибути. Народними символами України є й будуть славні сторінки козаччини. Тому в рамках проведення уроків «Козацькому роду нема переводу» у 3-А класі педагог М.І.Міщенко провела козацькі забави на тему:«Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух!». Майстерно підготовлений захід, який формував патріотичну свідомість юних,   вчив зразкам служіння Батьківщині, став справжнім святом козацької слави.

Сценарій свята

 

 

ПРОКИДАЙСЯ, УКРАЇНО!

У рамках проведення тематичних уроків «Козацькому роду-нема переводу»  в 8-А класі відбувся виховний захід «Прокидайся, Україно!», який провела вчитель О.В.Ковалишина .  Цей захід був приурочений    подіям, які відбуваються нині  на сході України. Того дня восьмикласники  читали зворушливі поетичні рядки, присвячені мужнім захисникам нашої Вітчизни, слухали пісні, що наповнені не лише глибоким змістом -  смутком, розпачем,  болем, але й упевненістю в тому, що в нашої держави буде  світле й мирне  майбутнє.

 

Козацькому роду – нема переводу

5 лютого у 6-А класі пройшла година спілкування «Козацькому роду – нема переводу». Учні переглянули сторінки історії  українського козацтва, побували на віртуальній екскурсії  «Місцями козацької слави».

 

 

Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0