Миронівський НВК - 2014-2015
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Патріотичне виховання юного покоління
 
2014-2015 н.р.
 

БІЛЯ ВІЧНОГО ВОГНЮ

Щорічно 9 Травня педагоги та учні Миронівського НВК беруть участь у мітингу-реквіємі. У цей славний день ми йдемо до священного місця  - меморіалу Слави, щоб згадати  всіх, чиє життя забрала війна, низько вклонитися та скласти глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.   Ми у вічному боргу перед Вами за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, яку Ви виявили в боях за рідну українську землю.   

 

Святковий мітинг на 9 травня 2015 р. частина І

Святковий мітинг на 9 травня 2015 р. частина ІІ

 

Дитяча вдячність – ветеранам рідного краю

Згадка про  Другу світову війну об’єднує всіх нас – тих, хто воював на фронтах і працював у тилу, тих, хто втратив у боях своїх близьких, і тих, хто знає війну лише з підручників історії. Пам’ять дає нам змогу відчути величезну відповідальність за нашу країну, вдячність за спокій  і  мирне сьогодення в рідній Київщині. Тож 09 Травня  біля меморіалу Слави в м. Миронівка, коли відбувався мітинг-реквієм, поетичні рядки  вдячності ветеранам Другої світової війни линули з вуст старшокласників нашого навчального закладу. 

 

ПОДВИГ В ІМ’Я МИРУ І ДОБРА

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається  невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Тож напередодні 70-річчя з Дня Перемоги  учні 6-А та 6-Б класів разом із класними керівниками Ю.О.Отрощенко та Л.В.Панченко запросили на урок мужності тих, хто повідав їм про тяжкі повоєнні роки та  тривожне сьогодення.  Фаїна Станіславівна Тонковид, історик за фахом, яка довгий час сумлінно працювала в нашому закладі, розповіла учням про   своє повоєнне дитинство, роки юності тощо. Колишній випускник школи Максим Чубченко повідав про те, як йому, надто юному, довелося нині захищати кордони  держави на сході України. У цей день учні розповіли про своїх прадідусів та прабабусь фронтовиків, яких сьогодні, на жаль, уже немає на білому світі. Але в сім’ях дітей, у їх серцях залишилися про рідних  світлі та незабутні спогади.

 

Зі святом Перемоги, ветерани!

Традиційно напередодні свята великої Перемоги учні Миронівського НВК  відвідують помешкання ветеранів нашого мікрорайону, щоб висловити їм щирі слова подяки за проявлену стійкість і мужність. Із кожним роком  стає все менше захисників-ветеранів.  Світлого травневого дня учні  привітали учасників та дітей Другої світової війни: Притулу В.К., Тарченка М.Я., Товстоноженко М.О.,  Харченка Г.Т., Мосіяченка Д.В.,  Гусара А.Г. А також колишнього вчителя нашого навчального закладу Петра Сидоровича Гриненка.  Це вони, пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Важко знайти слова, якими можна було б передати їм всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.  

 

Хода “Безсмертний полк»

Уже вдруге напередодні величного свята Дня Перемоги в нашому закладі відбувається хода «Безсмертний полк».  Із кожним роком усе більше школярів та їх батьків долучаються до доброї та  вкрай потрібної справи:  приносять портрети прадідів та прабабусь – фронтовиків, партизан і підпільників, загиблих на війні, чи вже померлих після війни солдат Перемоги. Про героїчні та трудові подвиги своїх рідних   у  роки війни та після  страшних лихоліть розповідали діти в учнівських колективах під час уроків пам’яті.   Цьогоріч  до «Безсмертного полку» приєдналося близько 50 фотопортретів учасників Другої світової війни. Учні 09 Травня, у День Перемоги, взяли участь у мітингу біля меморіалу Слави. 

 

Забуттю не підлягає

Нещодавно звичайна класна кімната, у якій кожного дня навчаються учні 3-А класу,  виглядала не лише затишною, а й по-особливому святковою: на партах у дітей лежали весняні квіти – тюльпани, бузок.  Адже напередодні славного Дня Перемоги до них завітав учасник Другої світової війни Василь Корнійович  Притула.  Класний керівник Марина Іванівна Міщенко  підготувала з учнями для ветерана вітальну святкову концертну програму «Забуттю не підлягає». Василь Корнійович  розповів третьокласникам про  минулі воєнні криваві  роки ХХ століття. 

  

 

Мужність і відвага крізь покоління

Учасник Другої світової війни Дмитро Андріянович Міщенко -  частий гість у нашому закладі. Особливо приємно його було  бачити  в нас у   День пам’яті та примирення, тобто 8 Травня.   Є що розказати дітям нашому поважному гостю.  А в кінці зустрічі, як і годиться, фото на пам’ять із Дмитром Андріяновичем.

 

Герої в роки Другої світової війни

Готуючися до відзначення Дня пам'яті   та примирення і Дня  Перемоги у 3-А класі Миронівського НВК відбулася виховна справа «Герої в роки Другої світової війни». Багато цікавої та важливої для сприйняття дітей інформації про страшні воєнні лихоліття підготувала класний керівник Марина Іванівна Міщенко.  Зворушливими були й оповіді третьокласників про своїх прадідусів. Цього дня діти принесли світлини ветеранів, розповіли про їх важке повоєнне життя (а про це вони дізналися від рідних). Відчувалося, що учні пишаються своїми прадідусями і будуть про них пам'ятати завжди. 

 

ГС у 4-Б класі "Є пам'ять, якій не буде забуття, і слава, якій не буде кінця..."

 

Незламність українців – гідність держави

Таку назву мала виховна справа, яка відбулася сьогодні у 5-А та 5-Б класах.  Присвячена вона була відзначенню 70-ї річниці  Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. П’ятикласники старанно готувалися до свята, адже чекали  на зустріч із ветераном війни. Але, на жаль, він не з'явився через погане самопочуття. Класні керівники І.В.Василенко та В.М.Левко на прикладі історичних фактів показали, якою ціною далася перемога над загарбниками нашої Батьківщини. Учні декламували вірші на патріотичну тематику, переглянули презентацію «Діти війни» ( від 1939 по 1945 роки та сьогодення українських підлітків, які проживають на сході України). Хвилиною мовчання вшанували  пам’ять  про загиблих у роки війни.

 

ВАМ ВКЛОНЯЄМОСЬ НИЗЬКО-НИЗЕНЬКО

ЗА ВРЯТОВАНИЙ ОЦЕЙ СВІТ

Сьогодні, напередодні 9 Травня, дорослі і діти добре усвідомлюють, якою ціною давалася Перемога. Тож вшанувати світлу пам’ять синів і дочок, які не повернулися з поля бою до рідного отчого дому, прийшли до меморіалу Слави учні 4-А класу з класним керівником Г.І.Іщенко. Кожен із школярів, хто живе на цій прекрасній землі, завдячує їм, полеглим і живим солдатам Другої світової війни, які захистили і зберегли  неповторну велич-красу землі української. Червоні тюльпани лягли до підніжжя солдатів-героїв, як символ безмежної дитячої вдячності і вічної пам’яті про визволителів.  

 

У ЗАДУМІ  БІЛЯ ВІЧНОГО ВОГНЮ

Сонячного квітневого дня учні 1-А класу разом із учителем Ольгою Григорівною Мокрієнко  здійснили ходу  на священне місці в Миронівці – меморіал Слави. Найменші учні нашого навчального закладу зі слів свого наставника почули (дехто вперше)  про події страшних 1939-1945 років.  І хоч, на жаль, про  жахливе  слово «війна» школярі  чують  нині від дорослих, старших друзів, зі  ЗМІ, та  довготривалі  відлуння минулого століття залишають у маленьких душах  недитячі емоції, почуття.  Дякуючи полеглим за сьогодення, діти поклали живі квіти до Вічного вогню та погруддя Героям Радянського Союзу.

 

Мужність і відвага крізь покоління

Нещодавно у 8-А класі (класний керівник Ковалишина О.В.) було проведено відеоурок з обговоренням «Мужність і відвага крізь покоління» з переглядом документального фільму «Битва за Київ». Діти слухати спогади ветеранів про танкові бої на Букринському плацдармі, про штурм Дніпра, про визволення Києва. Жахіття війни, біль людей, які її пройшли - це не 40 хвилин на екрані, це вічна пам'ять в наших серцях.  

 

Спартакіада допризовної молоді

Днями відбулася районна спартакіада  допризовної молоді з фізичної та військово-технічної підготовки за програмою «Олімпійський день», присвячена 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни. Команда  Миронівського НВК в загальних видах змагань посіла І місце.  Наблизили команду до перемоги в особистому заліку Кулакова Тетяна, учениця 11-А класу ( І місце з надання першої медичної допомоги постраждалим; І місце зі стрільби з пневматичної зброї (44 очка з 50) та Ткаченко Денис, учень 10-Б класу ( І місце з підтягування на перекладині (25 раз). Підготував команду до змагання учитель захисту Вітчизни В.Б.Корольов. Ми пишаємося вами і бажаємо перемоги в обласному етапі змагань. 


НАШОМУ ВЕТЕРАНУ – 90 РОКІВ

19 грудня Микола Якович Тарченко, ветеран  Другої світової війни, відсвяткував своє  90-ліття. Учні 3-А класу підтримують дружні стосунки із Миколою Яковичем, адже є що розповісти дітям людині, на долю якої випало багато життєвих випробувань: розруха і голодомор, репресії і війна, труднощі повоєнної відбудови.  Ратний і трудовий шлях М.Я.Тарченка – віддзеркалення цілої епохи, героїчної і трагічної. Тож,  завітавши на обійстя ветерана, третьокласники віншували Миколу Яковича зі славним ювілеєм    і побажали йому здоров’я на багато-багато літ, а також щоб якнайшвидше здійснилося його бажання – бачити Україну сильною і процвітаючою.


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0