Миронівський НВК - 2014-2015
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Безпека життєдіяльності

2014-2015 н.р.

РЯТУВАЛЬНИК  ПРО  БЕЗПЕКУ ШКОЛЯРАМ

Нещодавно урок з основ здоров`я  для учнів 6-А та 7-А класів учитель В.А.Гуленко розпочала   із бесіди про користь і шкідливість вогню. Діти довели, що без вогню життя неможливе. Та кожен має пам’ятати і про причини виникнення пожеж.  Але мабуть, найстрашніше те, що вогонь знищує мільйони людських життів. І саме для порятунку людей та матеріальних цінностей існує професія рятувальника. Вони, ризикуючи власним життям, приходять на допомогу всім, хто її потребує. Тож далі діти продовжли спілкування  з провідним інспектором  пожежно-рятувальної частини Миронівського району РСГУДСНС України в Київській області, майором служби цивільного захисту Волошиним Вадимом Вікторовичем. 

Рятувальник ознайомив учнів із матеріально-технічним оснащенням, що знаходиться у частині для подолання пожеж та надзвичайних ситуацій. Діти із цікавістю розглядали пожежну техніку і уважно слухали характеристики аварій, які вдалося ліквідувати рятувальникам Миронівської ПРС у минулому році. Вадим Вікторович продемонстрував  відеокадри надзвичайних ситуацій, які відбулися в районі. Учні усвідомили, що правила поведінки необхідно не лише знати, а й застосовувати під час небезпек. Інспектор також нагадав дітям про правила поведінки на воді, у лісі, у транспорті. Пригадали і номери екстренних служб. 

 

ВІТАЄМО!

 Відділ освіти Миронівської РДА спільно з пожежно-рятувальною частиною Миронівського району РСГУДСНС України в Київській області підбили підсумки районного етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» на протипожежну  та техногенну тематику. Найактивнішими в районному конкурсі, за висновком журі, були вихованці нашого навчального закладу. Тож майор служби цивільного захисту Волошин Вадим Вікторович та інженер з охорони праці відділу освіти  Рубець Володимир Васильович завітали сьогодні в НВК, щоб нагородити учнів грамотами.

У номінації «Художній твір» нагороджено:

Діброву Мирославу, ученицю 2-Б класу, - І місце;

Майданник Анастасію, ученицю 3-Б класу, - ІІ місце;

Литвин Єлизавету, ученицю 1 – Б класу, - ІІІ місце 

Чалу Марію, ученицю 3-Б класу, -  ІІІ місце;

Шупик Анастасію, ученицю 5-А класу, - ІІІ місце.

У номінації «Поетичний твір» нагороджено:

Одноволик Анастасію, ученицю 3-А класу,-  І місце;

Малушу  Аліну, ученицю 3-Б класу, - ІІ місце;

Шевченко Дар’ю, ученицю 3-Б класу, - ІІІ місце.

Ми пишаємося вами, дівчатка!Так тримати!

 

Екскурсія у пожежну частину

Минулого тижня учні 2-А та 2-б класів побували на екскурсії у пожежній частині. Дітей супроводжували вчителі Близнюк Т.О., Приймаченко Т.Г., Тарасенко Л.П.

Навчання дітей правилам поведінки 

у надзвичайних ситуаціях

Основні зусилля у розв’язанні питань ЦЗ (ЦО) у Миронівському НВК спрямовуються  на організацію навчання вихованців та постійного складу згідно з чинними програмами ЦЗ (ЦО), навчання їх правилам поведінки та основним способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомам надання першої допомоги тощо.

Так, 19 вересня з метою навчання учасників навчально-виховного процесу правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки  в умовах виникнення надзвичайних ситуацій відбулися тренування з оповіщення та збору особового складу формувань цивільного захисту (цивільної оборони) об'єкту.


 

Інформація

про проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності

 1.     Екскурсія в пожежну частину учнів 2-А та 2-Б класів.

  1. Зустріч учнів 5-их класів із працівниками ДАІ.
  2. Виховні справи на тему «Твоє життя – найцінніший  скарб» для учнів 1-11 класів.
  3. Конкурс-виставка  малюнків для учнів 5-8 класів.
  4. Конкурс-виставка плакатів для учнів 9-11 класів.
  5. Вікторина на тему «Чи знаєш ти, як…» для учнів 4-6 класів.
  6. Конкурс на презентаційну роботу за допомогою Microsoft PowerPoint.
  7. Конкурс загадок зі знання правил дорожнього руху (1-11 класи).
  8. Опрацювання пам’яток «Твоя безпека» (1-11 класи).

Тиждень знань із безпеки життєдіяльності

Діти – майбутнє країни, потенціал її розвитку. А отже, дитячому життю ціни взагалі не існує, та й існувати не може, бо якщо не вберегти нащадків – загине весь рід людський.  Отож проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була й залишається наріжним і актуальним питанням у нашому НВК. Цікаво  пройшов нещодавно у закладі тиждень знань із безпеки життєдіяльності. Так учні 2-А та 2-Б класів

здійснили екскурсія в пожежну частину міста, старшокласники брали участь у конкурсі-виставці плакатів, для учнів середніх класів відбувся конкурс малюнків. У всіх учнівських колективах опрацьовані пам’ятки «Твоя безпека». Відбулася вікторина на тему «Чи знаєш ти, як…» для учнів початкових класів. У кожному класі педагоги провели виховні справи на тему «Твоє життя – найцінніший скарб». Учні середніх класів брали участь у конкурсі на презентаційну роботу за допомогою Microsoft Power Point. Кращі роботи діти переглянули  під час  уроків основ здоров’я. Також учитель В.А.Гуленко для своїх вихованців продемонструвала власну  презентацію «Пожежа вдома та у громадському приміщенні».  Учні 8-Б класу спілкувалися з  фахівцями  соціальної служби Миронівського ЦСССДМ  Вербіцькою А.В. та Рядінською О.К. на тему: «Наркотики – підступні вороги людства». Протягом тижня учні  оглянули ще куточки безпеки, що знаходяться у приміщенні закладу.

 

 

Відеофільм про заходи тижня безпеки життєдіяльності у Миронівському НВК

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

 Як свідчить статистика,   головними причинами ДТТ є невміння дітей поводитися  на вулиці, недисциплінованість, відсутність звички постійно остерігатися транспорту, бездоглядність вихованців  під час дозвілля, а також  дорогою до школи й назад, незнання або недостатнє знання правил дорожнього руху.  Тож педагоги, усвідомлюючи важливість такої справи,  провели з учнями цікаві і доступні для їх вікової категорії  виховні справи під час Тижня безпеки дорожнього руху. Молодші школярі  проявляли свою ерудицію зі знання Правил дорожнього руху  в  конкурсі вікторин та загадок, старші учні коментували дорожньо-транспортні ситуації, опрацьовували пам’ятки  тощо. Для проведення занять були  залучали і працівники ДАІ.

Презентація

 
 

Бесіди з питань безпеки вуличного руху


Кримінальна міліція у справах дітей – на варті вашої безпеки

З метою утвердження кращих правоохоронних традицій, популяризації  кримінальної служби у справах дітей,  ознайомлення громадськості з їхньою діяльністю, спрямованою на профілактику правопорушень, формування позитивного іміджу служби, активізації взаємодії між міліцією та школою і було  проведено конкурс дитячого малюка на тему: «Кримінальна міліція у справах дітей – на варті вашої безпеки». Усі діти малювали добре, тому  компетентному журі було дуже непросто визначити переможців, адже кожна робота маленьких митців варта найвищих похвал. Дивлячись на малюнки, приємно було усвідомлювати, що діти сприймають людей у міліцейській формі як справжніх захисників спокою та безпеки громадян.

За підсумками конкурсу почесне третє місце посіла учениця  6-А класу Бобровіцька Юлія.

 

Друге місце зайняли учні Бубнова Ірина (6-Б клас),

 

Оліфіренко Ольга та Гроха Олексій (5-Б клас).

 

А переможцями стали  Кузьменко Катерина (5-А клас)

 

та Лінська Валерія (7-Б клас).


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0