Миронівський НВК - 2014-2015
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Заходи учнівської ради "Імпульс"

2014-2015 н.р.

 

ВІТАЄМО «ІМПУЛЬС»!

24 квітня 2015 року в актовій залі Миронівського ЦДЮТ відбувся підсумковий захід "Лідер року". Під час урочистого свята, яке відкрили  юні барабанщиці – учасниці гуртка,  відбулося  нагородження найактивніших лідерів районного самоврядування.  Грамоти отримали Омельченко Ангеліна (8-А клас), Бондаренко Ольга (9-Б клас), Ільїчов Антон (10-А клас) та  Стремецька Богдана (11-А клас). Також були  відзначенні кращі учнівські ради  Миронівського району за ІІ семестр  2014-2015 н.р.. Президент  «Імпульсу» Антон Ільїчов отримав на святі  перехідний кубок, яким нагороджений   шкільний парламент Миронівського НВК. Так тримати! Нових вагомих здобутків  «Імпульсу»!

 

ВІТАЛЬНУ ЛИСТІВКУ МАМІ СВОЇМИ РУКАМИ

Днями активістки  учнівського парламенту «Імпульс» Ангеліна Омельченко (8-А клас) та Ольга Бондаренко (9-Б клас) провели для учнів 3-Б класу майстер-клас, присвячений  Дню матері, який згодом будуть відзначати  в нашій Україні. Відрадно, що майже всі третьокласники  опанували мистецтво виготовлення своєрідних, незвичайних, неповторних листівок. Ними  діти порадують своїх матусь  у святковий день.

 

 

Я - КОНФЛІКТ

Президент учнівського парламенту "Імпульс" Миронівського НВК Антон Ільїчов турбується про морально-духовний мікроклімат  в учнівських колективах. Конфлікти, що часто виникають серед школярів, потребують врегулювання мирним шляхом. Саме цьому питанню був присвячений тренінг, що відбувся в 9-Б класі. Ільїчов Антон презентував учням свою науково-дослідницьку роботу з філософії, що присвячена конфліктам у группах. Робота старшокласника була високо оцінена на обласному етапі конкурсу-захисту МАН України. Під час тренінгу старшокласники більше ознайомилися не лише зі стратегіями вирішення конфліктів,  а й  з причинами їх виникнення. Як показують дослідження, після проведеного тренінгу учні, як правило, намагаються не вступати в конфліктні ситуації. На завершення тренінгу учні намалювали кошик, у який поклали ті лідерські якості, що найбільш необхідні для їхнього подальшого розвитку. Тепер вони матимуть його завжди з собою та не будуть конфліктувати.

 

ЗВІТУЄ ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЇ ТА РЕКЛАМИ

Центр інформації та реклами при учнівській раді «Імпульс» покликаний  не лише забезпечити діяльність органів  учнівського самоврядування , а  й інформувати громадськість про всі події, які відбуваються  у НВК та  класі. Тож про те, як працював кожен центр учкому класу впродовж останніх п’яти місяців, і було висвітлено в газеті, яку презентувала редколегія  учнівського колективу. Прес-виставка відбулася у фойє закладу.  А отже,  усі пересвідчилися: це творча і  змістовна  співпраця  вчителів та учнів .   

5-Б клас

7-А клас

7-Б клас

8-А клас

9-Б клас

10-А клас

10-Б клас

 

Конкурс буклетів учнівського самоврядування

Відомо, що навчати демократії, формувати демократичні принципи  й засади, розвивати  демократичну культуру потрібно зі шкільних років. Тож саме у стінах Миронівського НВК формуються в учнів ті якості, які потім у дорослому житті допоможуть їм стати гідними громадянами демократичної України. І таку можливість  дає організація учнівського самоврядування «Імпульс». До речі, у НВК вироблена своя модель учнівського самоврядування – одна з важливих умов ефективності процесу виховання.Центр інформації та реклами при учнівській раді «Імпульс» креативно підійшов до висвітлення інформації  про роботу учнівського самоврядування НВК, а отже, і кожного колективу окремо. Тож з цією метою й був організований конкурс буклетів, який у такій незвичайній формі мав  презентувати роботу учнівського самоврядування. Найкраще це вдалося  6-А, 7-Б, 8-А, 8-Б класам. Учні 9-Б класу показали роботу гуртка «Пішохідний туризм», який залюбки відвідують (керівник – Кузьменко Н.М.). Цікавими були й буклети 10-Б, 11-А, 11-Б класів. А перемогли 7-А та 10-А класи, які якнайкраще висвітлили змістовну роботу учнівської ради «Імпульс». 

 

Буклет 10-А класу

 

Буклет 7-А класу

 

Буклет 8-А класу

 

Буклет 11-А класу

Зустріч дітей-лідерів із головою КОДА

18 грудня 2014 року у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Шандри Володимира Миколайовича з головами районних, міських органів учнівського самоврядування та депутатами обласної ради дітей Київщини. Загалом у заході взяли участь 37 дітей-лідерів. Серед учасників зустрічі й Стремецька Богдана, учениця 11-А класу нашого НВК. Діти-лідери обговорили з Шандрою В.М. та заступником директора департаменту освіти і науки Роговою В.Б. необхідність розвитку та підтримки дитячого лідерського руху органами виконавчої влади, шляхи партнерської взаємодії обласної ради дітей Київщини та органів місцевого самоврядування у реалізації суспільно значущих проектів ОРДК. Особливу увагу активна юнь Київщини приділила питанню освіти в контексті євроінтеграційних процесів в Україні.

 

МАЙСТЕР-КЛАС  ДЛЯ НАЙМОЛОДШИХ

Члени учнівської ради «Імпульс» (центр «Волонтерство») Ліщенко Інна, Осіпчук Юлія та фотокореспондент Луб’яна Анастасія  напередодні дня святого Валентина провели для  учнів 2-А класу майстер-клас із виготовлення валентинок.

Восьмикласниці  навчили молодших школярів  робити оригінальні  вироби, які вони  подарують своїм рідним та друзям на свято. Цей захід дуже сподобався всім другокласникам.

 

 

Я І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Учнівська рада «Імпульс» сприяє розумінню дітьми через просвітницьку роботу переваг здорового способу життя, стимулює до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, здобуття знань, умінь і навичок здорового способу життя та відмова від негативної поведінки. Тож 12 лютого восьмикласниці Луб’яна Анастасія та Бобровіцька Юлія, координатори центру охорони здоров’я,    провели у 4-Б класі анкетування на тему: «Я і здоровий спосіб життя». Опрацювавши матеріали, учениці зробили висновок, що всі четвертокласники мають правильне уявлення  про таке поняття, як здоровий спосіб життя, у родинах учнів позитивно ставляться до нього. 90 % учнів регулярно займаються спортом, і лише 10%  - інколи.  Отже, учні 4-А класу  добре розуміють важливість ведення здорового способу життя. Чимало учнів дотримуються правильного харчування, ведуть активний спосіб життя, займаються спортом,  проводять багато часу на свіжому повітрі.

 

КВІТКОВЕ СЕРЦЕ

До Дня святого Валентина члени учнівської ради «Імпульс» Бондаренко Ольга, Осіпчук Юлія та Омельченко Ангеліна  провели для дівчаток 5-А та 5-Б  класів майстер-клас щодо  виготовлення  штучних квітів  із паперових серветок.  Хоч дівчатка все робили вперше, але вийшло надто креативно. Кожна квіточка виявилася по-своєму  своєрідною, неповторною, адже  учениці в її виготовлення вкладали  не лише майстерність, а й частиночку свого тепла, любові.  Свій квітковий шедевр вони  вирішили подарувати найріднішим у світі людям – батькам.

 

Акція "Турбота"

 


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0