Миронівський НВК - 2015-2016
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Правове виховання

2015-2016 н.р.

 

ДЕКАДА ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

        У рамках проведення декади правових знань для учнів та батьків Миронівського НВК та з метою формування правових знань школярів, виховання громадянських рис і переконань, дотримання законів України вчителем історії та правознавства Заїменко А.О.  у 8-х класах були проведені уроки, присвячені вивченню міжнародних стандартів прав дитини:  Декларації прав людини та Конвенції ООН про права дитини.  Учні ознайомилися з історією прийняття та  структурою  Конвенції ООН про права дитини, з’ясували, якими  окремими законами регулюються права дитини в Україні( «Про охорону дитинства», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про попередження насильства в сім’ї») та закріпили свої знання цікавими вправами: тестуванням, грою «Листи дитинства» та бліц-турніром «Які права дитини ви  запам’ятали».

Про права людини

20 жовтня 2015 р. учні 7-А класу разом із соціальним педагогом А.В. Харченко переглянули  презентацію «Права людини: історія і сучасність».  Школярі взяли активну участь в обговоренні. Педагог пояснила дітям, що таке права людини, наскільки вони важливі для її життя.  Разом визначали етапи формування прав людини й розрізняли їх види. Діти  стежили, як розвивалися права людини у різні часи, бо вони, як помітили учні,  мали довгу і цікаву історію.

 

Інтелектуальний марафон

У рамках декади правових знань учитель правознавства Заїменко А.О. провела позакласний захід «Інтелектуальний марафон» з учнями 11-х класів. Епіграфом до гри став вислів І.В. Вишковського: «Усе життя – це гра, і потрібно ще в дитинстві навчитися майстерно в неї грати». У правознавчих змаганнях участь взяли дві команди учнів - 11-А та 11-Б класів. Гравцям прийшлося не лише пригадати набуті в попередніх класах знання з курсу «Правознавство», а й уміти застосувати на практиці знання з української мови, математики, світової та української літератур, історії.  В одному з раундів марафону «Творимо закон» учні також змогли відчути себе на місці депутатів Верховної Ради, створюючи законопроект «Про боротьбу зі шкідливими звичками». Даний виховний захід сприяв свідомому засвоєнню учнями правових знань та виробленню стійких переконань у необхідності дотримання своїх прав та обов'язків, розвитку  в школярів уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися набутими знаннями у своїй життєвій практиці.

 

Насильству над підлітками – НІ!

«Жорстоке поводження з дітьми і зневага їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідками завжди є серйозний збиток для здоров'я, розвитку і соціалізації дитини, нерідко й загроза її життю чи навіть є причиною смерті», -  наголосила у своєму виступі провідний спеціаліст Миронівського районного управління юстиції Марина Іванівна Салата, зустрічаючись  із учням 9-А та 9-Б класів.  Марина Іванівна як юрист намагалася переконати школярів, що кожен із них має право на захист, що просити допомоги не соромно, а необхідно, що кожна дитина має право на повагу, безпеку і допомогу у важку хвилину.

 

Чим живеш, дитино?

Саме таку назву мала зустріч учнів 5, 6, 7 та 8-их класів із Анною Миколаївною Ямнюк,  працівником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді при Миронівській РДА. Як провідний спеціаліст центру Анна Миколаївна розповіла  про свою специфіку роботи,   нагадала школярам про  типову сучасну картину – підліток  один  із вулицею. І часто саме  вулиця  штовхає дітей до  шкідливих звичок.  Година спілкування  спливла швидко, бо була змістовною, цікавою, насиченою фактами з життя; учні були активними  співбесідниками.  

 

У світі правової культури

Днями у НВК завітали працівники служби у справах дітей та сім’ї при Миронівській РДА.  Начальник служби О.Є. Яблунівська спілкувалася з учнями 10 та 11 класів, а головний спеціаліст відділу О.М. Фесенко говорила  з дев’ятикласниками.  Бесіда була змістовною та цікавою, адже мова йшла про безпеку старшокласників, про те, як варто   проводити дозвілля молоді.  

БРЕЙН-РИНГ «НАШІ ПРАВА»

У рамках проведення декади правових знань відбувся брейн-ринг між командами учнівських колективів 9-А та 9-Б класів (класні керівники О.В.Ковалишина та Т.Ю.Пастушенко).  Підготував та провів двобій між ерудитами-дев’ятикласниками президент учнівського парламенту «Імпульс» одинадцятикласник Антон Ільїчов.  Перемогу отримали юні правознавці 9-А класу.

УСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

 У рамках проведення Всеукраїнського тижня права ( 07-11 грудня 2015 р.) соціальний педагог А.В.Харченко  провела  для учнів 5-А класу правознавчий урок на тему: «Конвенція прав дитини». Разом із педагогом п’ятикласники переглянули презентацію та обговорили  важливий для школярів документ – Конвенцію про права дитини.

ПРАВОЗНАВЧА ЕКСКУРСІЯ

З метою профілактики правопорушень серед  дітей, проведення роботи з соціально-правового захисту підлітків  25 березня учні 2-А , 4-А та 4-Б класів разом із класними керівниками здійснили правознавчу екскурсію  в Миронівську поліцію.   Вони зустрілися з в.о. інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області лейтенантом поліції Поздняковим І.І.


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0