Миронівський НВК - Тиждень початкових класів
Ви зайшли як: Гость, 
"Гости"
Меню сайту
Для батьків
Шановні батьки! 
У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області І.І. Позднякова
за адресою: м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Допомога школі


Нормативні документи

Залучення коштів

Благодійний фонд "Родина"

Проект "1 учень - 1 комп'ютер"
Друзі сайту
Ми "ВКонтакті"

Блоги та сайти
вчителів НВКДрузі сайту
Миронівська райдержадміністрація   


  


 
 
Система ІСУОАрхів записів

Тиждень початкових класів

Нещодавно у нашій школі відшумів Тиждень початкових класів.  Його головна мета –заохотити учнів до вивчення навчальних  предметів, зробити навчання більш розмаїтим, відкрити нові, нетрадиційні підходи до вивчення навчальних дисциплін, а також показати тісний зв'язок вивченого в школі з життям людини. Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім святом для дітей.

Відкрився тиждень урочистою лінійкою, на якій до школяриків звернулися Королеви шкільних наук, які познайомили учнів із планом його проведення. Усі заходи підпорядковувались певній темі.

Понеділок був Днем України. У цей день відбулася виставка малюнків «Мальовнича Україна», вікторина «Неосяжна моя Україна» та найяскравіша фотовиставка «Я подорожую Україною». Усі класи відповідально поставилися до виготовлення стіннівок, діти поприносили свої світлини, яскраво оформили роботи.

Вівторок був присвячений українській мові. У цей день відбувся конкурс читців «Бо рідна мова є найкраща в світі», який організувала і провела класний керівник 2-Б класу Л. В. Чемерис.

Класний керівник 1-А класу Г. І. Іщенко провела розважальну програму «Мовне намисто». Також у цей день була проведена виставка кращих зошитів з української мови.

У середу балом правила королева наук – Математика. Класний керівник 4-Б класу Л. П. Тарасенко провела олімпіаду «Найкращий математик». Творча лабораторія «Табличне множення і ділення в японських кросвордах» працювала під керівництвом класного керівника1-Б класу А. П. Грабар. Завершився цей день виставкою кращих зошитів із математики.

Кульмінацією Тижня початкових класів став проведений у четвер День талантів. Саме в цей день учні в повній мірі змогли розкрити усі грані своїх здібностей. Класний керівник 1-А класу Г. І. Іщенко провела конкурс «Скоро мовлю скоромовку», де молодші школярики продемонстрували свої вміння швидко і чітко вимовляти спотиканки.

На виставці «Світ моїх захоплень», організованій класним керівником3-Б класу Т. Г. Приймаченко, були представлені вироби учнів, виготовлені у різних техніках. Дітки продемонстрували неабиякі таланти.

Особливе захоплення у дівчаток викликав конкурс на виготовлення віночка із осіннього листя «Я в віночок одягнуся і в люстерко подивлюся», яке організувала класний керівник 4-А класу М. І Міщенко.

Інтелектуальна гра «Розумники й розумниці», проведена класним керівником 4-Б класу Л. П. Тарасенко, допомогла виявити найерудованіших учнів серед 3-4 класів.

У п'ятницю пройшов День дозвілля. Літературна вікторина «В гості казка завітала», проведена класним керівником 2-Б класу Л. В. Чемерис, занурила молодших школяриків у чарівний світ казки.

Виставка «Моя улюблена іграшка» стала однією з найяскравіших подій цього тижня. Дітям запропонували принести до школи улюблені іграшки, розповісти про них, дати погратись товаришам.

Фінальним акордом тижня стала лінійка, де в урочистій обстановці було підведено підсумки методичного тижня, визначено переможців, найактивніших учасників та нагороджено грамотами.

    Тиждень  початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Педагоги початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.


Категорії розділу
Новини сайту
Вшановуємо Кобзаря


Патріотичне виховання 
юного покоління

Пошук
Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Форма входу

Міні-чат
Погода
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми тут
Наші контакти
08800, Україна,
Київська обл.,
м. Миронівка,
вул. Захарченка, 134
E-mail: mirzosh2@yandex.ru
mironowka-nvk@ukr.net
тел.(04574)5-71-56
Адреса сайту: //mnvk2.at.ua/
Наша кнопка
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0