У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області
І.І. Позднякова за адресою:
м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
Учора в м.Кагарлик відбувся обласний зональний фізкультурно-партіотичний фестиваль «Козацький гарт». Миронівський район традиційно представляла спортивна команда нашого закладу, яку підготували вчителі фізичної культури Т.М.Діденко та В.Б.Корольов. А перемогу нашому району принесли такі учні НВК: Аврамчик Дарія, Натягач Софія, Бобровіцький Руслан, Пелих Роман, Дубова Аліна, Ковалишин Олег, Лагода Назар, Омельченко Ангеліна, Корольова Наталія, Тригуба Денис, Ленець Карина та Лущай Назар. Бажаємо їм високих спортивних досягнень, а також бути першими й у заключному етапі, який незабаром відбудеться в м. Біла Церква.
Щорічно 9 Травня педагоги та учні Миронівського НВК беруть участь у мітингу-реквіємі. У цей славний день ми йдемо до священного місця - меморіалу Слави, щоб згадати всіх, чиє життя забрала війна, низько вклонитися та скласти глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Ми у вічному боргу перед Вами за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, яку Ви виявили в боях за рідну українську землю.
Згадка про Другу світову війну об’єднує всіх нас – тих, хто воював на фронтах і працював у тилу, тих, хто втратив у боях своїх близьких, і тих, хто знає війну лише з підручників історії. Пам’ять дає нам змогу відчути величезну відповідальність за нашу країну, вдячність за спокій і мирне сьогодення в рідній Київщині. Тож 09 Травня біля меморіалу Слави в м. Миронівка, коли відбувався мітинг-реквієм, поетичні рядки вдячності ветеранам Другої світової війни линули з вуст старшокласників нашого навчального закладу.
Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Тож напередодні 70-річчя з Дня Перемоги учні 6-А та 6-Б класів разом із класними керівниками Ю.О.Отрощенко та Л.В.Панченко запросили на урок мужності тих, хто повідав їм про тяжкі повоєнні роки та тривожне сьогодення. Фаїна Станіславівна Тонковид, історик за фахом, яка довгий час сумлінно працювала в нашому закладі, розповіла учням про своє
... Читати далі »
Традиційно напередодні свята великої Перемоги учні Миронівського НВК відвідують помешкання ветеранів нашого мікрорайону, щоб висловити їм щирі слова подяки за проявлену стійкість і мужність. Із кожним роком стає все менше захисників-ветеранів. Світлого травневого дня учні привітали учасників та дітей Другої світової війни: Притулу В.К., Тарченка М.Я., Товстоноженко М.О., Харченка Г.Т., Мосіяченка Д.В., Гусара А.Г. А також колишнього вчителя нашого навчального закладу Петра Сидоровича Гриненка. Це вони, пройшовши
... Читати далі »
Уже вдруге напередодні величного свята Дня Перемоги в нашому закладі відбувається хода «Безсмертний полк». Із кожним роком усе більше школярів та їх батьків долучаються до доброї та вкрай потрібної справи: приносять портрети прадідів та прабабусь – фронтовиків, партизан і підпільників, загиблих на війні, чи вже померлих після війни солдат Перемоги. Про героїчні та трудові подвиги своїх рідних у роки війни та після страшних лихоліть розповідали діти в учнівських колективах під час уроків пам’яті. Цьогоріч до «Безсмертного полку» приєдналося близько 50 фотопортретів учасників Другої світової війни. Учні 09 Травня, у День Перемоги, взяли участь у мітингу біля меморіалу Слави.
8 Травня, у День пам'яті та примирення, старшокласники Миронівського НВК вели мову про сьогодення й майбутнє України з воїном АТО Олегом Григоровичем Величенком, який завітав до школярів на зустріч. Будучи командиром відділення відокремленого батальйону, довгий час наш земляк виконував патріотичний обов'язок на сході рідної держави. Тож упродовж години тривала щира розмова з гостем. Слухаючи Олега Григоровича, вчителі та учні були горді з того, що в нашій Україні є захисники (хоч і не військові за фахом), які чудово володіють рідною мовою, знають історію держави. Дорослі та діти подякували гостю за виявлену стійкість духу, терпіння, самовідданість.