У разі необхідності Ви можете звернутися з запитаннями до інспектора ювенальної превенції Миронівського ВП ГУНП України в Київській області
І.І. Позднякова за адресою:
м. Миронівка, вул. Лермонтова, 20, кабінет № 34,тел.5-29-86.
В Управління КМСД МВС за електронною адресою: ditypolice@mvs.ua.
та ВКМСД ГУ: kmsdkievobl@ukr.net.
20 лютого педагоги та старшокласники НВК взяли участь у мітингу, який відбувся на священному місці Миронівки – алеї Слави. Дорослі й діти зібралися, щоб згадати страшні події минулого року, а також віддати шану мужнім Героям Небесної сотні. Цього дня було встановлено меморіальну плиту, на якій викарбовано, що тут згодом буде встановлено пам’ятник Героям Небесної сотні, тим, хто загинув в АТО та всім, хто віддав життя за незалежність і свободу України. Під час заходу до учасників мітингу із хвилюючими промовами зверталися керівники району й міста, учасники євромайдану і студенти, поети-аматори. А шестикласники нашого навчального закладу Лузан Марина та Шкаранда Дмитро виголосили молитву за Україну.
Упродовж багатьох років у нашому НВК відбувається традиційне свято української поезії, яке приурочується Міжнародному дню рідної мови. Кожен учень, який володіє прекрасним мистецтвом – виразно читати вірші, міг узяти участь у таких номінаціях: «Громадянська лірика», «Авторська поезія» та «Гумор». Журі конкурсу , учителі української мови та літератури, високо оцінили декламування Буряка Даніїла (2-А), Одноволик Анастасії (3-А), Кузьменко Дарини (3-А), Рябець Катерини (10-Б), Бараненко Анни (8-А), Міщенка Михайла (8-А), Хмельницької Софії (5-Б), Володько Маргарити (5-А), Лузан Марини(6-Б), Тищенка Миколи (6-А).
На уроці учні 11-А класу розповідали про Запорізьку Січ, козаків, які відважно захищали свою землю від ворогів; звернули увагу на те, як у наш час українці виконують заповіт прадідів, дідів, батьків: борються за свою честь і гідність, захищають Батьківщину від ворогів, єднаються, допомагають воїнам, вірять, що Україна в недалекому майбутньому займе гідне місце в Європейському Союзі.
Частими гостями шкільної бібліотеки є першокласники. Переважно в час, коли розпочинається робота у групі подовженого дня, вони йдуть у бібліотеку, щоб узяти нові книжки. С.М. Глоба, досвідчений шкільний бібліотекар, завжди допоможе дітям у виборі цікавої книжки.
Цікавий урок-подорож «Козацькому роду нема переводу» відбувся у 4-А класі, який провела вчитель Г.І. Іщенко. На початку виховного заходу учні взяли участь у грі «Чарівна квітка», а потім побували на таких зупинках, як «Державні символи України», «Моя мала Батьківщина», «Літературна». Подорожуючи, четвертокласники поглибили знання про нашу державу – Україну, її героїчне минуле й сьогодення. Віртуальна подорож дала змогу сформувати у школярів громадянські якості: патріотизм, людяність, працьовитість.
У минулому українського народу було таке неповторне і легендарне явище, як козацтво. Оскільки в героїчному найбільше виявляється національний характер народу, його духовна краса, його талант, то такі сторінки історії особливо хвилюють і наповнюють нас гордістю. Учні 10-Б класу (класний керівник Буряк І.М.) підготували і провели круглий стіл на тему – «Волі народної дзвін». Учні у своїх виступах здійснили мандрівку сторінками історії українського козацтва, дослідили і з’ясували як жили і воювали козаки, а також кожен підготував цікаву і змістовну доповідь про козацьких гетьманів та їхню роль у розбудові української державності.